Zestaw Ogrodowe SPA:
Balia i Sauna

Oaza relaksu i odprężenia w Twoim ogrodzie

Zestaw Ogrodowego SPA do całorocznego relaksu na łonie natury. Balia i sauna produkowane są w Finlandii, zbudowane z Thermwood. To drewno sosnowe poddane specjalnej obróbce termicznej, dzięki której staje się wytrzymałe i odporne przez wiele lat. Urządzenia bardzo komfortowe w użytkowaniu dzięki zastosowaniu elektrycznych pieców.

Dwa urządzenia balia i sauna = niższa cena

balia z jacuzzi best

BEST - Balia Ogrodowa z Drewna Termicznego

sauna ogrodowa w ksztalcie beczki

BARREL - Sauna Ogrodowa z Drewna Termicznego

Całoroczne SPA w Twoim ogrodzie z fińską balią i sauną

W każdą pogodę i o każdej porze roku możesz skorzystać z wyjątkowego relaksu w balii i saunie. Spa w ogrodzie to miejsce, gdzie możesz wyciszyć się, odpocząć i naprawdę odetchnąć po ciężkim dniu. W weekend ogrodowe spa może zamienić się w miejsce towarzyskich spotkań.  Wyobraź sobie przyjemną kąpiel w balii z lampką wina i miłą rozmową z najbliższymi. A gdy wieczór zrobi się chłodniejszy możesz wygrzać się w gorącej saunie. Kąpiele w balii i seanse w saunie wpływają także korzystnie na zdrowie – poprawiają odporność, przyspieszają przemianę materii i usuwają toksyn z organizmu.

Relaks niczym w prawdziwym salonie SPA możesz zafundować sobie w Twoim ogrodzie i to codziennie. Zamawiając obywa urządzenia – balię i saunę możesz liczyć na atrakcyjną cenę. Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty.

Zapytaj o zestaw Balia i Sauna