Nasza nowa marka SVENSKA LIVING

Marka ScandiSpa istnieje już 15 lat! Od samych początków istnienia wyznajemy tę samą zasadę – nieustannego doskonalenia i spełniania oczekiwań naszych klientów. Udaje nam się to, ponieważ sprzedaliśmy tysiące balii ogrodowych, które dają radość i poczucie życia na najwyższym poziomie. Nieustannie słuchając potrzeb klientów, postanowiliśmy iść o krok dalej i stworzyliśmy markę SVENSKA LIVING oferującą najbardziej popularne w Szwecji jacuzzi.

Dlaczego postawiliśmy na szwedzkie jacuzzi ogrodowe?

Jesteśmy jedynym polskim dystrybutorem SVENSKA BAD. Dostarczamy szwedzkie jacuzzi wprost do polskich ogrodów. Napawa nas to dumą, ponieważ oferowane przez nas wanny spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  • Trwała i elegancka obudowa – minimalistyczna obudowa z kompozytu lub aluminium idealnie wpasuje się w wyrafinowane gusta.

 

  • Niemal bezszelestne pompy – dzięki odpowiedniej izolacji akustycznej oraz cichej pompie Silent Stream nic nie zakłóca błogiego wypoczynku.

 

  • Trzy warstwy izolacji NORDIC – gwarancja pożądanej temperatury wody, nawet przy -18 stopniach mrozu.

 

  • Najgłębsze jacuzzi na rynku – wanny SVENSKA to prawdopodobnie najgłębsze jacuzzi na rynku. Mają niemal 1 metr wysokości i umożliwiają relaks w pełnym zanurzeniu.

 

  • Komfortowe i ergonomiczne – każde siedzisko jest odpowiednio wyprofilowane, by potęgować uczucie odprężenia.

 

  • Gecko in.clear – to nowoczesny system słonej wody, który przekształca sól w cząstki dezynfekujące wodę. To oznacza prawie rok bez wymiany wody i bez chemikaliów.

 

  • Minimalnie zużycie energii – przy dwóch kąpielach tygodniowo po 30 minut, zużycie energii wynosi ok. 200 kwH miesięcznie. To z dzięki renomowanemu osprzętowi kanadyjskiej firmy Gecko.

 

  • Nastrojowe oświetlenie LED z fontanną oraz rozdzielacz stref wody– wszystkie całoroczne jacuzzi ogrodowe SVENSKA oferują luksusowe wyposażenie.

Svenska Living – odwiedź nas w Nowym Targu i Krakowie

Na ekspozycji w Nowym Targu prezentujemy jeden model szwedzkiego jacuzzi – ABISKO. Główna siedziba SVENSKA LIVING znajduje się w Krakowie – ul. Józefa Marcika 14b. Tam znajdziecie kilka modeli wanien SPA. Możesz zobaczyć je z bliska, a nawet skorzystać z kąpieli. W salonie znajduje się również kolekcja nowoczesnych mebli ogrodowych marki Roof Living oraz akcesoria do jacuzzi. Zapraszamy do naszego nowo otwartego showroomu w którym zapoznasz się z naszymi wannami, a eksperci doradzą w kwestii zakupu oraz użytkowania jacuzzi.