Jacuzzi ogrodowe 2 osobowe

Jacuzzi ogrodowe 2 osobowe niewątpliwie da Ci możliwość wyjątkowego relaksu we dwoje w zaciszu własnego ogrodu. Naturalne balie ogrodowe doskonale komponują się z otoczeniem ogrodu. Są bez wątpienia nowocześnie wyposażone, ekonomiczne jak i ekologiczne, a przede wszystkim całoroczne.

Drewniane jacuzzi 2 osobowe

Wanna z jacuzzi gwarantuje codzienną dawkę relaksu w ogrodzie, na tarasie oraz w domu. Niewątpliwie właśnie dlatego drewniana wanna od ScandiSpa wydaje się kreatywnym rozwiązaniem dla par, które cenią sobie produkty najwyższej jakości oraz oczekują relaksu na najwyższym poziomie. W rezultacie ScandiSpa wychodzi naprzeciw klientom w wyniku czego oferuje 2 rodzaje wanien z jacuzzi. Pierwsze z nich to wanny ogrzewane. Są to modele całoroczne w których można regulować temperaturę wody. Istnieje oczywiście również opcja zakupu wanny dla dwojga bez ogrzewania. Takie wanny  świetnie sprawdzają się we wnętrzach oraz  jako jacuzzi ogrodowe na sezon letni.

Ogrodowe jacuzzi 2 osobowe z ogrzewaniem

Ogrzewane dwuosobowe jacuzzi umożliwia całoroczne kąpiele na zewnątrz. W zimie z pewnością można poczuć się w ogrzewanym jacuzzi prawie jak w odległej krainie. Kąpiel  pod gołym niebem w parującej wodzie, podczas gdy na głowę spadają płatki śniegu…  Tradycyjne modele wyposażone są w piec opalany drewnem, więc zapewniają wyjątkowy klimat. Natomiast dla pragnących jeszcze większego luksusu i komfortu ScandiSpa dedykuje jacuzzi ogrzewane elektrycznie. To dwuosobowa wanna w której można się beztrosko relaksować i zapomnieć o dodatkowej obsłudze urządzenia.  

Wanna Rest Wood

Piec Opalany Drewnem

Wanna SPA Electric

Piec Elektryczny + Izolacja + Filtr wody + Pokrywa

Domowe jacuzzi dla dwojga bez ogrzewania

Drewniane wanny bez ogrzewania to niewątpliwie ciekawy pomysł na aranżację łazienki,  w wyniku czego może stać się ona salonem SPA. Poza wyjątkowym relaksem w postaci jacuzzi, wanna może oczywiście zastąpić również standardowe wyposażenie łazienki. Natomiast latem, w ogrodzie stanowi przyjazne środowisku jacuzzi. Wanna napełniona gorącą wodą bardzo długo utrzymuje odpowiednią temperaturę  kąpieli. W wyniku tego więc nie potrzebuje dodatkowego nagrzewania. Nieogrzewane jacuzzi dla 2 osób  napełnione zimną wodą może natomiast służyć do schładzania po saunie, ponieważ jest to zalecane po tego typu aktywnościach.

Wanna Rest XS

Dla 1 osoby

Wanna Rest

Dla 2 osób

Zalety małych jacuzzi

Nasz dom i ogród to miejsca, do których coraz częściej uciekamy od zgiełku miasta, natłoku obowiązków, ponieważ szukamy odpoczynku i wytchnienia po ciężkim dniu. W rezultacie coraz chętniej urządzamy nasz taras m.in. w balie ogrodowe oraz drewniane wanny, które mają być naszą oazą spokoju. Wybierając jacuzzi do ogrodu przede wszystkim  zwróćmy uwagę, że mniejsze modele są na pewno bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

  • Małe gabaryty – Dla osób, które nie mają dużo przestrzeni idealnym rozwiązaniem będzie drewniana wanna, ponieważ dzięki niewielkim wymiarom świetnie sprawdzi się w małym ogrodzie, na tarasie oraz w domu.
  • Szybkie napełnianie, nagrzewanie i spuszczanie wody – Jacuzzi dla dwojga ma przede wszystkim stosunkowo niewielką pojemność dzięki czemu jesteśmy w stanie napełnić je w zaledwie kwadrans. Dlatego nagrzewanie i spuszczanie wody jest również znacznie krótsze w porównaniu do większych modeli.
  • Niskie koszty nagrzewania – Wanna dzięki niewielkiej pojemności zużywa mniej energii lub drewna do ogrzewania wody.
  • Lekka konstrukcja – Przenoszenie wanny nie stanowi większego problemu.
  • Kąpiele bez chemii – Jeśli na każdą kąpiel będziemy nalewać świeżej wody, możemy zapomnieć o użyciu chemii uzdatniającej.

Dodatkowe wyposażenie dla dwuosobowego jacuzzi

Jacuzzi dla dwojga w zależności od preferencji można spersonalizować. ScandiSpa oferuje różne dodatki do drewnianej wanny.

  • Pokrywa – jeśli zamierzamy użytkować wannę w ogrodzie, niezbędna będzie winylowa lub drewniana pokrywa, która ma wiele właściwości: izoluje ciepło, przyspiesza nagrzewanie, oszczędza energię i chroni przed zanieczyszczeniami.
  • Aeromasaż – dla pragnących jeszcze większego odprężenia polecamy wyposażenie wanny w aeromasaż – system jacuzzi. Bąbelki cudownie masują ciało i przynoszą błogi relaks.
  • Oświetlenie LED – kolorowe światła LED doskonale wpisują się w romantyczny wieczór tylko we dwoje. Podświetlają wodę i tworzą niesamowity klimat.
  • Filtr wody – Gdy z wanny zamierzamy korzystać przez kilka dni bez wymiany wody konieczne będzie zamontowanie filtra oraz chemii uzdatniającej wodę.