Innowacyjne Podłączenie Ogrodowego Jacuzzi do Pompy Ciepła

Coraz bardziej popularne staje się ogrzewanie domu za pomocą pompy ciepła. To bardzo ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie. Najnowsze innowacje pozwalają wykorzystać ciepło płynące z pompy do ogrzewania ogrodowej balii i jacuzzi.

Fińska technologia łączy nowoczesność i naturę

Finowie są specjalistami w zakresie budowy drewnianych balii ogrodowych. To ich urządzenia są najbardziej trwałe, mrozoodporne, energooszczędne i posiadają najnowocześniejsze wyposażenie. Dotąd fińskie beczki mogły być ogrzewane tradycyjnym piecem na drewno i bardziej komfortowymi rozwiązaniami jak piec gazowy lub elektryczny.

Dziś fińska technologia wchodzi na wyższy poziom i proponuje klientom podgrzewanie jacuzzi za pomocą pompy ciepła ogrzewającej dom. To innowacyjny sposób dedykowany dla osób dbających o ekologię i finanse. 

Ogrzewanie ogrodowej balii i jacuzzi za pomocą pompy ciepła

Do wiodącego modelu balii z jacuzzi BEST istniej możliwość zamontowania wymiennika ciepła 13kW. To spiralne urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej do zastosowań w środowiskach o wysokim ryzyku korozji.

  • Stal nierdzewna kwasoodporna
  • Precyzyjnie spawana kurtka
  • Spirala dla czynnika grzewczego
  • Regulowane wsporniki ze stali nierdzewnej
  • Cztery wielkości 13, 28, 40 i 75 kW
  • Łączy się z kotłem, pompą ciepła, systemem solarnym lub innym źródłem ciepła.

 

Jeśli jesteś zainteresowany innowacyjną formą ogrzewania balii i jacuzzi za pomocą domowej pompy ciepła skontaktuj się z nami.