Całoroczne jacuzzi na balkonie w bloku

Standardowo, jacuzzi ogrodowe montuje się w ogrodach lub tarasach ulokowanych na poziomie 0. Jednak na taką przyjemność mogą sobie też pozwolić mieszkańcy budynków wielorodzinnych. W tym wpisie podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę decydując się na jacuzzi na balkonie w bloku oraz przedstawimy 2 urządzenia, które idealnie odnajdą się w tej roli.

Domowe Spa z całoroczną balią Best Electric & Arctic

Jacuzzi na balkonie w bloku to przedłużenie swojego mieszkania o zewnętrzną strefę Spa. Kąpiel w balii Best Electric & Arctic z systemem aeromasażu sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Z jacuzzi na balkonie możesz skorzystać o dowolnej porze i wyłącznie wśród bliskich.

W Balii Best Electric & Arctic możesz się relaksować przez cały rok, nawet w temperaturach poniżej zera. Balia charakteryzuje się trwałym, długoletnim drewnem termicznym. Poza warstwą termodrewna zabezpieczona jest powłoką izolacyjną na ścianach i podstawie, która zatrzymuje ciepło. Wodę ogrzewa się w  bardzo prosty i energooszczędny sposób za pomocą elektrycznego pieca z termostatem. Ty tylko ustawiasz temperaturę, a piec na prąd nagrzewa wodę i podtrzymuje ciepło przez wiele tygodni. Balia waży 225 kg, a jej pojemność to 1200 litrów, jednak wody należy nalać mniej (około 900 litrów), ponieważ kąpiący się podnoszą stan wody. Balia Best Electric & Arctic to doskonały wybór dla osób, które marzą o relaksie na wysokim poziomie bez konieczności wychodzenia ze swojego mieszkania.

Jeśli szukasz czegoś o mniejszej pojemności, niższym zużyciu prądu, mamy dla Ciebie propozycję.

Transport jacuzzi na balkon

Idealne rozwiązanie na mniejszy balkon

Wanna Spa Electric . To świetna alternatywa dla typowego jacuzzi. Wanna jest lżejsza niż standardowa balia ogrodowa i przede wszystkim mniejsza (średnica 168 cm / 88cm, wysokość: 90 cm). Złożoną wannę możesz samodzielnie wnieść na balkon, ponieważ bez problemu zmieści się w drzwiach. Plusem wanny jest mała pojemność (około 400 litrów) a co za tym idzie, szybsze nagrzewanie i niższe zużycie prądu.

Wanna wyprodukowana jest z dwóch warstw drewna termicznego. Wewnętrzna pokryta jest specjalną powłoką plastyfikacyjną, która ułatwia utrzymanie czystości. Dużym plusem jest komfortowy piec elektry z termostatem i filtrem wody.

Jacuzzi na balkonie w bloku – na co należy zwrócić uwagę?

Obciążenie stropu – konieczne jest uzyskanie zgody zarządcy nieruchomości na obciążenie stropu budynku poprzez balię ogrodową oraz masę kilkuset litrów wody. Jeśli waga jest zbyt duża można dodatkowo dozbroić strop lub zastosować inne rozwiązania konstrukcyjne.

Podłoże –  pamiętaj, że napełniona balia ogrodowa waży 1,5 tony, dlatego bardzo ważne jest, aby podłoże było na tyle równe i stabilne, aby utrzymało tak duży ciężar.

Przyłącze elektryczne – warunki przyłączenia i techniczne są bardzo istotną kwestią, ponieważ ich fachowe rozpoznanie przez elektryka pozwoli uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas instalacji.

Transport –  jacuzzi ogrodowe waży kilkaset kilogramów i jest pokaźnych rozmiarów, dlatego tradycyjny transport w tym przypadku jest niemożliwy. Najprostszym rozwiązaniem jest użycie dźwigu. Jeśli zdecydujesz się natomiast na wannę Spa, potrzebna będzie jedna osoba, która wniesie na balkon złożoną wannę.

Pobór i odprowadzanie wody – wodę z jacuzzi możesz odprowadzać do rynien lub z użyciem długiego węża wprost do kanalizacji.

ScandiSpa – wieloletnie doświadczenie

Pracownicy ScandiSpa mają doświadczenie w realizacji zamówień dla klientów, którzy marzyli o jacuzzi na balkonie w swoich apartamentach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprawnie i skutecznie pokonywać wszelkie przeszkody. Skontaktuj się z nami, a my doradzimy w wyborze idealnej balii ogrodowej lub wanny na Twój taras.

 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Jacuzzi na balkonie