Balia ogrodowa z hydromasażem

Postaw na luksus blisko natury. Balia ogrodowa z hydromasażem to połączenie nowoczesnych technologii i naturalnych rozwiązań. Dowiedz się więcej o baliach z masażem wodnym i powietrznym. Wybierz najlepszy model dla siebie.

Drewniana balia ogrodowa

Balia, czyli wielka beczka wykonana z drewna, służąca do relaksacyjnych kąpieli była znana już w średniowieczu. Największą popularność zyskała w Finlandii oraz Rosji.

Dzisiejsze balie różnią się jednak znacząco od tych przed wieków. Posiadają bardzo nowoczesne wyposażenie i solidne materiały. Finowie stworzyli technologię Thermowood w której wykorzystuje się wysoką temperaturę i parę wodną. Drewno poddane modyfikacji termicznej jest odporne zarówno na czynniki biologiczne, a także na niszczące działanie wody.

Jeśli dodamy do balii plastikowy wkład wewnętrzy, beczka będzie w 100% zabezpieczona przed przeciekaniem oraz łatwiej będzie utrzymać ją w czystości.

W dzisiejszych czasach możemy też wybrać czym chcemy ogrzewać balię. Możliwości ogrzewania jest wiele – drewno, prąd, gaz a nawet połączenie do pompy ciepła. Nowoczesne balie posiadają również systemy masażu wodnego i powietrznego.

Balia ogrodowa z hydromasażem czy z aeromasażem?

Jeśli marzycie o prywatnym Spa w ogrodzie, warto wyposażyć balię w zestaw aeromasażu lub/i hydromasażu.

AEROMASAŻ

  • delikatny masaż sprężonym powietrzem 
  • rozluźnienie całego ciała
  • atrakcyjna cena

Pęcherzyki powietrza docierają od dna balii do góry, dając pionowy efekt masażu. Aeromasaż masuje delikatniej niż hydromasaż, ale niewątpliwym plusem jest jego atrakcyjna cena. Przez dysze aeromasażu przepływa samo powietrze, nie wymagają one czyszczenia, nie osiada się w nich brud i osad oraz można z nich korzystać bez obaw także w zimie.

HYDROMASAŻ

  • efektywne bicze wodne
  • intensywny masaż pleców
  • korzystny wpływ na zdrowie i dobrą formę 

Masaż wodny jest znacznie mocniejszy i efektywniejszy. Woda pod odpowiednim ciśnieniem zazwyczaj skierowana jest na plecy. To rodzaj zabiegu leczniczego mającego na celu redukcję bólów i relaksację mięśni.  Wybierając balię ogrodową z hydromasażem ważne, aby system sterowania automatycznie czyścił dysze i zapewniał ciepłą wodę 24 godziny na dobę.

W ofercie ScandiSpa znajdziesz balie z aeromasażem i balie zarówno z hydromasażem i aeromasażem.

Zobacz jak działa areromasaż i hydromasaż w balii ogrodowej

Poniższy film przestawia działanie balii ogrodowej BEST z aeromasażem podczas zimowego dnia, kiedy temperatura sięgała -20°C.

Poniższy film przestawia różnice pomiędzy działaniem aeromasażu, a hydromasażu w balii ogrodowej Luxury 1.

Balia z aeromasażem

Balia z aeromasażem to najczęściej wybierany model. Cechuje się atrakcyjną ceną i niezawodnością. Każda balia w ofercie ScaniSpa może być wyposażona w 6 dysz aeromasażu. Dysze osadzone są na dnie balii. Ich uruchomienie ogranicza się do wciśnięcia przycisku.

Balia Best Electric & Arctic

6 dysz aeromasażu

Balia Natural Electric

6 dysz aeromasażu

Balia ogrodowa z hydromasażem

Najbardziej luksusowe balie wyposażone są w dysze zarówno aero i hydromasażu. Połączenie obydwu systemów daje najlepszy efekt. Balie z hydromasażem są wykonane z podwójnej warstwy Thermoowood i izolacji. Wnętrze pokryte jest błyszczącą powłoką nadającą balii wyjątkowej klasy i elegancji. 

Balia Luxury Electric & Arctic 1

6 dysz aeromasażu + 6 dysz hydromasażu

Balia Luxury Electric & Arctic 2

6 dysz aeromasażu + 24 dysze hydromasażu

Hydromasaż - sposób na piękne i zdrowe ciało

Kąpiele w balii z hydromasażem mają szereg pozytywnych korzyści dla naszego zdrowia oraz ogólnego samopoczucia.

Jeśli borykasz się z bólem głowy, mięśni, prowadzisz stresujący tryb życia, który powoduje problemy ze snem, kąpiel bąbelkowa rozluźni mięśnie oraz zredukuje nagromadzony stres.

To również świetne rozwiązanie dla osób, które są aktywne fizycznie, ponieważ hydromasaż regeneruje zmęczone wysiłkiem stawy i mięśnie.

Nie sposób też pominąć zastosowanie hydromasażu w kosmetyce. Cykliczny masaż bąbelkami sprawia, że skóra staje się bardziej nawilżona, sprężysta i przede wszystkim jędrniejsza.

Hydromasaż to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą się pozbyć cellulitu oraz zredukować wagę.