ScandiSpa- nowa siedziba firmy

Pod koniec 2021 roku nastąpiła dla nas wielka zmiana- biuro ScandiSpa zmieniło lokalizację! Aktualnie znajdziecie nas przy Ulicy Szaflarskiej 172, tuż obok nowotarskiej Castoramy. W nowym biurze możemy jeszcze prężniej realizować oczekiwania naszych klientów!

Historia firmy Scandispa

ScandiSpa istnieje na rynku już od ponad 10 lat! W 2009 roku zaczęliśmy sprowadzać balie ogrzewane drewnem, ale już w tamtych czasach było duże zainteresowanie drewnianymi baliami dlatego w 2012 roku oferta poszerzyła się o balie gazowe i elektryczne. Od początku działalności firmy zależało nam na tym aby balie były ekologiczne, ekonomiczne i o nowoczesnym designie. Podjęliśmy współpracę z fińskim producentem, który szczyci się wieloletnim doświadczeniem, a nasza współpraca trwa do dzisiaj. ScandiSpa cały czas się rozwija, dlatego postanowiliśmy na zmianę biura, która daje nam nowe możliwości.

ScandiSpa- nowa siedziba firmy to nowe możliwości

Nowa lokalizacja ScandiSpa jest atrakcyjna z kilku powodów! Dojazd do naszego biura, na ulicę Szaflarską 172 jest szybki, ponieważ wystarczy zjechać z zakopianki i po kilku minutach jesteście na miejscu. 😊 A gdy już dojedziecie do biura ScandiSpa… Zobaczycie wystawę balii, która pięknie prezentuje się przed naszym stylowym kontenerem w którym mieści się biuro. Poza niezbędnymi informacjami, których Wam udzielimy, będziecie mieli okazję z bliska przyjrzeć się baliom, a wkrótce również saunie. 

Wystawa balii ogrzewanych elektrycznie, na gaz, drewnem

Każdy z klientów ma różne potrzeby i oczekiwania, dlatego postanowiliśmy zaprezentować Wam 3 balie z różnymi rodzajami ogrzewania.

Jacuzzi z podgrzewaczem elektrycznym – to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort, prostą obsługę i możliwość korzystania z balii w dowolnym momencie. Balia ogrzewana elektrycznie świetnie sprawdzi się w pensjonatach, hotelach z zewnętrzną strefą SPA.

Balia na gaz to kolejne jazcuzzi, które zobaczycie przed naszym biurem. Jeśli planujecie weekendowy relaks, ta balia na pewno Was usatysfakcjonuje. Piec gazowy bez naszej ingerencji  szybko nagrzeje wodę, a my będziemy mogli weekendowo korzystać z balii.

Balia z piecem na drewno to jacuzzi dla osób, którym w zupełności wystarczy  kilka kąpieli w miesiącu. Po każdej kąpieli należy spuszczać wodę, ponieważ balia nie posiada systemu filtracyjnego.

Wkrótce na wystawie pojawi się również sauna!

Tymczasem serdecznie zapraszamy do biura ScandiSpa!