Wersje językowe

SAUNA OGRODOWA - NOWY SPOSÓB SAUNOWANIA NA ZEWNĄTRZ

Sauna w ogrodzie cieszy się coraz większą popularnością, to przyjemny i odmienny sposób saunowania. Gorące seanse poprawiają stan zdrowia, redukują codzienny stres i zmęczenie, a dodatkowo pielęgnują skórę. Poza tym sauny zaprojektowane w skandynawskich stylu przykuwają uwagę i świetnie pasują do aranżacji nowoczesnego ogrodu.

Drewniane sauny ogrodowe ScandiSpa wykonywane są prze specjalistów z Finlandii, z wysokiej jakości drewna termicznego. Dzięki temu sauna jest odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne panujące w ogrodzie. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie, co wyróżnia skandynawskie sauny wśród polskich. Ponadto podczas nagrzewana drewno z jakiego wykonana jest sauna uwalnia przyjemną naturalną woń, czyniąc seans jeszcze bardziej przyjemnym.

Sauna ogrodowa ScandiSpa nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego (posiada obowiązujące normy ISO). Sauna zewnętrzna może być ogrzewana piecem opalanym drewnem lub elektrycznym. Dostępne są także różne wielkości sauny przeznaczone dla 5 lub 6 osób. Istnieje możliwość powiększenia sauny o wygodny przedsionek - przebieralnie. Wewnątrz sauny znajdują się drewniane ławki, na których można się wygodnie usiąść lub się położyć w zależności od modelu. W saunach ogrodowych zamontowane są okienka, ale istnieje możliwość zamontowania w nich oświetlenie LED. Idealnie nada się na nocne saunowanie. 

W ofercie ScandiSpa znajduje się także mobilna sauna ogrodowa w formie namiotu, którą możesz wszędzie zabrać ze sobą.

Do ogrodowej sauny polecamy również beczki i wanny z Thermwood>. Idealnie nadadzą się do chłodzenia po seansie na zewnątrz. A jeśli chcesz stworzyć w swoim ogrodzie prywatne spa koniecznie zobacz także nasze jacuzzi i balie ogrodowe>.

Sauna Mobilna TENT

Sauna Mobilna TENT
Sauna Mobilna TENT

Mobilna, przenośna sauna ogrodowa w formie namiotu.

Nowy wymiar saunowania pod gołym niebiem. Mobilna sauna ogrodowa daje Ci mnóstwo możliwości. Możesz ją przenieść w dowolne miejsce na ziemi. Nie ważne czy to będzie ogród, łąka, pole namiotowe czy brzeg jeziora. Przenośną saunę możesz rozłożyć dosłownie wszędzie. Wystarczy równe twarde podłoże. Sauna wykonana jest z mocnego poliestru, dobrze izolującego ciepło. W zestawie do mobilnej sauny jest piec na drewno i ławeczki. Przedstawiony model może pomieścić aż 6 osób. W ofercie posiadamy również inne wymiary mobilnych sauny ogrodowych dla nawet 30 osób.

Cena: 6 750,00 zł
szt.

Sauna Ogrodowa Beczka BARREL

Sauna Ogrodowa Beczka BARREL
Sauna Ogrodowa Beczka BARREL

Komfortowa sauna ogrodowa z wygodnym ogrzewaniem elektrycznym.

Skandynawska sauna ogrodowa w formie poziomej beczki budzi podziw i uznanie każdego zwolennika naturalnych i niecodziennych rozwiązań. Sauna wykonana jest z Thermwood, bardzo trwałego drewna, idealnego do zastosowań zewnętrznych szczególnie w ogrodzie. Ponadto przy ogrzewaniu się drewno uwalnia przyjemną woń, co wzbogaca seans w saunie. Sauna ogrodowa zaopatrzona jest w wygodny piecyk elektryczny, dzięki czemu korzystanie z sauny jest jeszcze bardziej komfortowe. Beczka I jest przeznaczona dla 6 osób. Istnieje możliwość zwiększenia sauny o praktyczną przebieralnie.

Cena: 23 000,00 zł
szt.

Sauna Ogrodowa Beczka TUBE

Sauna Ogrodowa Beczka TUBE
Sauna Ogrodowa Beczka TUBE

Zewnętrzna sauna do ogrodu ogrzewana piecem na drewno.

Ogrodowa sauna w kształcie pionowej beczki wykonana z Thermowood, drewna poddanego procesom termicznym, dzięki czemu idealnie nadaje się do relaksu w ogrodzie. Beczka ogrzewana jest tradycyjnym i wydajnym piecem na drewno. Co sprawia, że przy zakupie sauny ogrodowej nie potrzeba budowy instalacji elektrycznych. Dodatkowo w czasie eksploatacji sauny można ją przenieść w inne miejsce. Sauna Beczka II przeznaczona jest dla 5 osób. Istnieje możliwość zmiany ogrzewania sauny na elektryczne.

Cena: 27 500,00 zł
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl