Wersje językowe

NOWY SPOSÓB SAUNOWANIA - SAUNA OGRODOWA

Sauna w ogrodzie cieszy się coraz większą popularnością, to przyjemny i odmienny sposób saunowania. Gorące seanse poprawiają stan zdrowia, redukują codzienny stres i zmęczenie, a dodatkowo pielęgnują skórę.

Drewniane sauny ogrodowe ScandiSpa wykonywane są prze specjalistów z Finlandii, z wysokiej jakości drewna termicznego. Dzięki temu sauna jest odporna na warunki atmosferyczne. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie, co wyróżnia produkty skandynawskie wśród polskich. Ponadto podczas nagrzewana drewno uwalnia przyjemną naturalną woń.

Sauna ogrodowa ScandiSpa jest zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego (posiada obowiązujące normy ISO). Sauna może być ogrzewana piecem opalanym drewnem lub elektrycznym. Dostępne są także różne wielkości sauny przeznaczone dla 5 lub 6 osób, z przedsionkiem lub bez. Wewnątrz beczki znajdują się drewniane ławki. Dodatkowym akcesorium jest oświetlenie LED.

W ofercie ScandiSpa znajduje się także mobilna sauna ogrodowa w formie namiotu, którą możesz wszędzie zabrać ze sobą.

Sauna Mobilna TENT

Sauna Mobilna TENT
Sauna Mobilna TENT

Sauna mobilna

Cena: 6 750,00 zł
szt.

Sauna Ogrodowa BECZKA I

Sauna Ogrodowa BECZKA I
Sauna Ogrodowa BECZKA I

Komfortowa sauna ogrodowa z wygodnym ogrzewaniem elektrycznym.

Skandynawska sauna ogrodowa w formie poziomej beczki budzi podziw i uznanie każdego zwolennika naturalnych i niecodziennych rozwiązań. Sauna wykonana jest z Thermwood, bardzo trwałego drewna, idealnego do zastosowań zewnętrznych szczególnie w ogrodzie. Ponadto przy ogrzewaniu się drewno uwalnia przyjemną woń, co wzbogaca seans w saunie. Sauna ogrodowa zaopatrzona jest w wygodny piecyk elektryczny, dzięki czemu korzystanie z sauny jest jeszcze bardziej komfortowe. Beczka I jest przeznaczona dla 6 osób. Istnieje możliwość zwiększenia sauny o praktyczną przebieralnie.

Cena: 23 000,00 zł
szt.

Sauna Ogrodowa BECZKA II

Sauna Ogrodowa BECZKA II
Sauna Ogrodowa BECZKA II

Zewnętrzna sauna do ogrodu ogrzewana piecem na drewno

Ogrodowa sauna w kształcie pionowej beczki wykonana z Thermowood, drewna poddanego procesom termicznym, dzięki czemu idealnie nadaje się do ogrodu. Beczka ogrzewana jest tradycyjnym i wydajnym piecem na drewno. Co sprawia, że przy zakupie sauny ogrodowej nie potrzeba budowy instalacji elektrycznych. Sauna Beczka II przeznaczona jest dla 5 osób. Istnieje możliwość zmiany ogrzewania na elektryczne.

Cena: 27 500,00 zł
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl