Wersje językowe

SAUNA OGRODOWA BECZKA FIŃSKIEGO PRODUCENTA

Sauna ogrodowa cieszy się coraz większą popularnością, to przyjemny i odmienny sposób saunowania. Gorące seanse poprawiają stan zdrowia, redukują codzienny stres i zmęczenie, a dodatkowo pielęgnują skórę. Poza tym zewnętrzne sauny zaprojektowane w skandynawskich stylu przykuwają uwagę i świetnie pasują do każdego ogrodu.

Sauny ogrodowe w kształcie beczki wykonywane są przez doświadczonego producenta w Finlandii, z wysokiej jakości drewna termicznego. Dzięki temu sauna beczka jest odporna na zewnętrzne warunki atmosferyczne panujące w ogrodzie. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie, co wyróżnia skandynawskie sauny wśród polskich. Ponadto podczas nagrzewana drewno uwalnia przyjemną naturalną woń, czyniąc seans w saunie ogrodowej jeszcze bardziej przyjemnym.

Sauna beczka nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego (posiada obowiązujące normy jakości ISO). Sauna ogrodowa może być ogrzewana piecem opalanym drewnem lub elektrycznym. Dostępne są także różne wielkości sauny przeznaczonych dla 5 lub 6 osób. Istnieje możliwość powiększenia zewnętrznej sauny o wygodny przedsionek - przebieralnie. Wewnątrz beczki znajdują się drewniane ławki, na których można się wygodnie usiąść lub się położyć w zależności od modelu. W saunach ogrodowych znajdują się okienka. Istnieje możliwość zamontowania w nich oświetlenia LED. Idealnie nada się na nocne saunowanie w ogrodzie

W ofercie ScandiSpa znajduje się także sauna ogrodowa w formie namiotu, którą możesz wszędzie zabrać i rozłożyć.

Do ogrodowej sauny beczki polecamy również balie i wanny z Thermwood> fińskiego producenta. Idealnie nadadzą się do chłodzenia po seansie na zewnątrz. A jeśli chcesz stworzyć w swoim ogrodzie prywatne spa koniecznie zobacz także nasze jacuzzi ogrodowe>.

Sauna Ogrodowa Beczka BARREL

Sauna Ogrodowa Beczka BARREL
Sauna Ogrodowa Beczka BARREL

Ruska Bania fińskiej produkcji z ogrzewaniem elektrycznym

Ruska Bania budzi podziw i uznanie każdego zwolennika naturalnych i niecodziennych rozwiązań. Sauna wykonana przez certyfikowanego producent z Thermwood, bardzo trwałego drewna, idealnego do zastosowań zewnętrznych szczególnie w ogrodzie. Ponadto przy ogrzewaniu się drewno uwalnia przyjemną woń, co wzbogaca seans w saunie. Ruska Bania zaopatrzona jest w wygodny piecyk elektryczny, dzięki czemu korzystanie z sauny jest jeszcze bardziej komfortowe. Ruska Bania Barrel jest przeznaczona dla 6 osób. Istnieje możliwość zwiększenia sauny o praktyczną przebieralnie.

Cena: 23 000,00 zł
szt.

Sauna Ogrodowa Beczka TUBE

Sauna Ogrodowa Beczka TUBE
Sauna Ogrodowa Beczka TUBE

Ruska bania opalana drewnem od fińskiego producenta

Ogrodowa sauna w kształcie pionowej beczki wykonana jest z Thermowood - drewna poddanego procesom termicznym, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowania w ogrodzie. Sauna beczka ogrzewana jest tradycyjnym i wydajnym piecem opalanym drewnem. Co sprawia, że przy zakupie sauny ogrodowej nie potrzeba budowy instalacji elektrycznych. Dodatkowo w czasie eksploatacji zewnętrznej sauny można ją przenieść w inne miejsce. Sauna Beczka TUBE przeznaczona jest dla 5 osób. Istnieje możliwość zmiany ogrzewania sauny na elektryczne.

Cena: 27 500,00 zł
szt.

Sauna Ogrodowa Mobilna TENT

Sauna Ogrodowa Mobilna TENT
Sauna Ogrodowa Mobilna TENT

Mobilna, przenośna sauna ogrodowa w formie namiotu.

Nowy wymiar saunowania pod gołym niebiem. Mobilna sauna ogrodowa daje Ci mnóstwo możliwości. Możesz ją przenieść w dowolne miejsce na ziemi. Nie ważne czy to będzie ogród, łąka, pole namiotowe czy brzeg jeziora. Przenośną saunę zewnętrzną możesz rozłożyć dosłownie wszędzie. Wystarczy równe twarde podłoże. Sauna wykonana jest z mocnego poliestru, dobrze izolującego ciepło. W zestawie do mobilnej sauny jest piec na drewno i ławeczki. Przedstawiony model może pomieścić aż 6 osób. W ofercie posiadamy również inne wymiary mobilnych sauny ogrodowych dla nawet 30 osób.

Cena: 6 750,00 zł
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl