Wersje językowe

SAUNA OGRODOWA FIŃSKIEGO PRODUCENTA

 

Sauna w ogrodzie cieszy się coraz większą popularnością, to przyjemny i odmienny sposób saunowania. Gorące seanse poprawiają stan zdrowia, redukują codzienny stres i zmęczenie, a dodatkowo pielęgnują skórę. Poza tym  sauny ogrodowe zaprojektowane w skandynawskich stylu przykuwają uwagę i świetnie pasują do każdego ogrodu.

Oferowane przez nas sauny ogrodowe wykonywane są przez doświadczonego producenta w Finlandii. Do produkcji używane jest wyłącznie wysokiej jakości drewno termiczne. Dzięki temu sauna jest odporna na warunki atmosferyczne panujące w ogrodzie. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie sauny, co wyróżnia skandynawskie produkty wśród polskich. Ponadto podczas nagrzewana ogrodowej sauny drewno (fińska sosna) uwalnia przyjemną naturalną woń, czyniąc seans w ogrodzie jeszcze bardziej przyjemnym.

Sauny do ogrodu idealne do użytku prywatnego, jak i komercyjnego (posiada obowiązujące normy jakości ISO). Sauna ogrodowa może być ogrzewana piecem opalanym drewnem lub elektrycznym. Dostępne są także różne wielkości sauny przeznaczonych dla 5 lub 6 osób. Istnieje możliwość powiększenia ogrodowej sauny o wygodny przedsionek - przebieralnie. Wewnątrz sauny znajdują się drewniane ławki, na których można się wygodnie usiąść lub się położyć w zależności od modelu. W saunach ogrodowych znajdują się okienka. Istnieje możliwość zamontowania w nich dodatkowo oświetlenia LED. Idealnie nada się na nocny relaks w ogrodzie.

Korzystając z ogrodowej sauny należy zachować ogólne zasady saunowania. Ważne by przeprowadzić kilka naprzemiennych cykli - ogrzewanie i schładzanie ciała. Z sauny ogrodowej powinno się korzystać wieczorem, najlepiej godzinę po lekkim posiłku. Do sauny zabieramy ręczniki na którym możemy się  położyć. Polecamy korzystać z sauny w ogrodzie nago. Stroje kąpielowe zaburzają wymianę ciepła. 

Do ogrodowej sauny polecamy również balie i wanny z Thermwood> fińskiego producenta. Idealnie nadadzą się do chłodzenia po seansie w ogrodzie. A jeśli chcesz stworzyć w swoim ogrodzie prywatne spa koniecznie zobacz także nasze jacuzzi ogrodowe>. 

Sauna Ruska Bania BARREL

Sauna Ruska Bania BARREL
Sauna Ruska Bania BARREL

Sauna ruska bania do ogrodu

Ogrodowa sauna zwana ruską banią budzi podziw i uznanie każdego zwolennika naturalnych i niecodziennych rozwiązań. Sauna ogrodowa wykonana jest przez certyfikowanego producent z Thermwood, bardzo trwałego drewna, idealnego do zastosowania w ogrodzie. Ponadto przy ogrzewaniu się drewno uwalnia przyjemną woń, co wzbogaca seans w saunie. Ruska Bania zaopatrzona jest w wygodny piecyk elektryczny, dzięki czemu korzystanie z sauny jest jeszcze bardziej komfortowe. Sauna ogrodowa jest przeznaczona dla 6 osób. Istnieje możliwość zwiększenia sauny o praktyczną przebieralnie.

Cena: 24 600,00 zł
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl