Wersje językowe

SAUNA OGRODOWA FIŃSKIEGO PRODUCENTA

 

Sauna w ogrodzie cieszy się coraz większą popularnością, to przyjemny i odmienny sposób saunowania. Gorące seanse poprawiają stan zdrowia, redukują codzienny stres i zmęczenie, a dodatkowo pielęgnują skórę. Poza tym  sauny ogrodowe zaprojektowane w skandynawskich stylu przykuwają uwagę i świetnie pasują do każdego ogrodu.

Oferowane przez nas sauny ogrodowe wykonywane są przez doświadczonego producenta w Finlandii. Do produkcji używane jest wyłącznie wysokiej jakości drewno termiczne. Dzięki temu sauna jest odporna na warunki atmosferyczne panujące w ogrodzie. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie sauny, co wyróżnia skandynawskie produkty wśród polskich. Ponadto podczas nagrzewana ogrodowej sauny drewno (fińska sosna) uwalnia przyjemną naturalną woń, czyniąc seans w ogrodzie jeszcze bardziej przyjemnym.

Sauny do ogrodu idealne do użytku prywatnego, jak i komercyjnego (posiada obowiązujące normy jakości ISO). Sauna ogrodowa może być ogrzewana piecem opalanym drewnem lub elektrycznym. Dostępne są także różne wielkości sauny przeznaczonych dla 5 lub 6 osób. Istnieje możliwość powiększenia ogrodowej sauny o wygodny przedsionek - przebieralnie. Wewnątrz sauny znajdują się drewniane ławki, na których można się wygodnie usiąść lub się położyć w zależności od modelu. W saunach ogrodowych znajdują się okienka. Istnieje możliwość zamontowania w nich dodatkowo oświetlenia LED. Idealnie nada się na nocny relaks w ogrodzie.

Korzystając z ogrodowej sauny należy zachować ogólne zasady saunowania. Ważne by przeprowadzić kilka naprzemiennych cykli - ogrzewanie i schładzanie ciała. Z sauny ogrodowej powinno się korzystać wieczorem, najlepiej godzinę po lekkim posiłku. Do sauny zabieramy ręczniki na którym możemy się  położyć. Polecamy korzystać z sauny w ogrodzie nago. Stroje kąpielowe zaburzają wymianę ciepła. 

Do ogrodowej sauny polecamy również balie i wanny z Thermwood> fińskiego producenta. Idealnie nadadzą się do chłodzenia po seansie w ogrodzie. A jeśli chcesz stworzyć w swoim ogrodzie prywatne spa koniecznie zobacz także nasze jacuzzi ogrodowe>. 

Sauna Beczka TUBE

Sauna Beczka TUBE
Sauna Beczka TUBE

Sauna beczka do ogrodu

Ogrodowa sauna w kształcie pionowej beczki wykonana z Thermowood - drewna poddanego procesom termicznym. To odporne i wytrzymałe drewno, idealnie nadaje się do zastosowania w ogrodzie. Sauna beczka ogrzewana jest tradycyjnym piecem opalanym drewnem lub nowoczesnym piecem elektrycznym. Sauna ogrodowa TUBE jest niewielkich rozmiarów. Idealna do mniejszych ogrodów, można ją łatwo przenieść. Małe gabaryty wpływają też na krótki czas nagrzewania sauny - to zaledwie 20 minut. Mimo niewielkich wymiarów w saunie ogrodowej TUBE może relaksować się na raz aż 5 osób. 

Cena: 29 200,00 zł
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl