Sauna Tube

Horúci a komorný oddych v saune v záhradnej relaxačnej zóne.

Kompaktná záhradná sauna z vysoko kvalitného tepelne upraveného dreva vyhrievaného drevom alebo elektrinou.

 • KOMPAKTNÝ TVAR

  Sauna je navrhnutá v tvare zvislého suda pri zachovaní relatívne malej veľkosti. Nepotrebuje veľa priestoru a výborne sa hodí do malých a stredných záhrad. Sauna sa dokonale hodí do vidieckych, rustikálnych a škandinávskych štylizácií. Vo vnútri suda sú lavice, do ktorých sa zmestí päť osôb. Uprostred sauny sa nachádza vykurovacie teleso.

 • THERMOWOOD DREVO S ŽIVOTNOSŤOU AŽ 30 ROKOV

  Sauna v záhrade je vystavená drsným podmienkam – extrémnym teplotám, zrážkam a mikroorganizmom. Aby vydržala mnoho rokov, musí byť vyrobená z odolného a trvalého dreva. Preto pri výstavbe záhradných sáun používame termálne upravené drevo. Ide o drevo pochádzajúce z fínskej borovice, ktoré podstupuje viachodinové procesy s použitím vysokej teploty a vodnej pary. Vďaka tomu je drevo trvácne, odolné voči vode, plesniam, hubám a nemení svoje vlastnosti po mnoho rokov používania.

 • DVA SPÔSOBY VYKUROVANIA SAUNY

  Záhradnú saunu môžete vykúriť pieckou na drevo alebo elektrickým telesom. Pohodlnejšie je určite využívať ohrev elektrinou. Stačí ho zapnúť a počkať uvedený čas. Pri piecke na drevo je potrebné pripraviť oheň a udržiavať ho. To môže byť na jednej strane nepohodlné, ale na druhej strane vykurovanie sauny týmto spôsobom vytvára jedinečnú idylu.

 • DLHŠIE ZADRŽIAVANIE TEPLA

  Tepelne ošetrené drevo takisto vykazuje lepšie izolačné vlastnosti oproti bežnému drevu. Vďaka tomu je vykurovanie sauny kratšie a menej nákladné. Priemerná doba ohrevu sauny je 20 min.

 • OCHRANNÉ STREŠNÉ KRYTINY

  Strecha sauny je pokrytá bitúmenovými šindľami chrániacimi saunu pred zrážkami. Šindle sú k dispozícii v piatich farbách: zelená, červená, červeno-čierna, hnedá a sivá.

Počet miest5
Šírka x dĺžka180 cm x 180 cm
Výška250 cm
OhrevElektrický 6 kW alebo na drevo 6 kW
MateriálTHERMOWOOD
Certifikát kvalityISO 9001:2015
Záruka24 mesiacov
 • LED osvetlenie
 • AquaDropper
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dotaz na produkt