Sauna Barrel

Relaxujte a uvoľnite sa počas horúceho oddychu s priateľmi

Veľká záhradná sauna z tepelne upraveného dreva s originálnym tvarom suda. Ideálna pre celoročné záhradné využitie po mnoho rokov.

 • ORIGINÁLNY A POHODLNÝ TVAR SAUNY

  Vo vnútri sauny sú dve pozdĺžne lavice. V strede môže až šesť ľudí relaxovať v sede alebo dvaja v pohodlnej polohe poležiačky. Uprostred ruskej kade stojí ohrievacie teleso, ktoré priestor vykuruje. Výhodou ruskej kade je jej celoročné využitie, dokonca aj v zime počas silných mrazov, pričom práve vtedy je oddych najpríjemnejší. Sauna môže slúžiť aj ako rekreačná chata.

 • DLHODOBÉ VYUŽITIE VĎAKA THERMOWOOD

  Sauna je vyrobená z extrémne odolného borovicového dreva podrobeného komplexnému tepelnému ošetreniu. Po celé hodiny na drevo pôsobí vysoká teplota účinne odstraňujúca vlhkosť, živice a baktérie. Preto je tepelne ošetrené drevo veľmi trvácne a odolné voči vonkajším faktorom — zrážkam, premenlivým teplotám, baktériám, hubám a plesniam. Sauna z dreva Thermowood vám môže slúžiť až niekoľko desaťročí.

 • NAHRIEVANIE SAUNY ELEKTRINOU ALEBO DREVOM

  Saunu si môžete objednať s tradičnou pieckou na drevo alebo s elektrickým vykurovacím telesom. Nezávisle od výberu pece v priebehu niekoľkých desiatok minút sa sauna zahreje na vysokú teplotu. Môžete ju používať v lete i v zime. Rozdiel medzi vykurovacími telesami je v cene, v nákladoch na použitie a v pohodlí. Drevené kachle sú drahšie ako elektrické ohrevné teleso, ale za to sú náklady na vykurovanie drevom nižšie ako náklady na elektrinu. Elektrické vykurovania naopak láka nižšou nákupnou cenou a komfortom služieb.

 • RÝCHLE VYKUROVANIE VĎAKA DOBREJ IZOLÁCII

  Po tepelnom spracovaní má drevo lepšie izolačné vlastnosti. Sauna veľmi dobre zachováva teplo. Nahrievanie je krátke (asi 20 min). Pri tomto type materiálu je tiež lacnejšie udržiavať vysoké teploty ako pri saunách vyrobených z obyčajného dreva.

 • OCHRANA BITÚMENOVÝMI ŠINDĽAMI

  Strecha sauny je dodatočne zaistená špeciálnou strešnou krytinou. Šindle je k dispozícii v piatich farbách: zelená, červená, červeno-čierna, hnedá a sivá

Počet miest6
Šírka x dĺžka200 cm x 260 cm
Výška200 cm
OhrevElektrický 6 kW alebo na drevo 6 kW
MateriálTHERMOWOOD
Certifikát kvalityISO 9001:2015
Záruka24 mesiacov
 • LED osvetlenie
 • AquaDropper
 • Rozšírenie o predsieň/šatňu +90 cm
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dotaz na produkt