Balia Simple Gaz & Arctic

Komfortowa balia na weekendowy relaks w ogrodzie latem i zimą

Ogrodowa bania kąpielowa z szybkim ogrzewaniem gazowym i arktyczną izolacją. Dostosowana do całorocznego użytku nawet w zimie, gdy temperatura powietrza sięga -30°C. Trwała obudowa z termicznego drewna i wkład wewnętrzny zapewniają trwałość i szczelność balii przez kilkadziesiąt lat.

 • PROSTE I SZYBKIE OGRZEWANIE BALII GAZEM

  Piec gazowy to najlepsze rozwiązanie, gdy z balii korzystamy od czasu do czasu. Na każdą kąpiel możemy nalać świeżej wody, nie musimy stosować filtra, ani chemii. Dzięki wydajnemu piecu gazowemu, izolacji arktycznej i stosowaniu pokrywy ogrzewanie gazowe jest stosunkowo szybkie. Trwa około 2 godzin w zależności od temperatury wody i otoczenia. Kluczową zaletą balii gazowej jest prosta obsługa. Wystarczy podpiąć butlę gazową, uruchomić piec i to wszystko. Zazwyczaj pół butli wystarcza na cały weekend.

 • DŁUGOLETNIA OBUDOWA Z DREWNA TERMICZNEGO

  W obudowie balii zostało zastosowane wysokiej jakości drewno poddane obróbce cieplej – Thermowood. To specjalny materiał stosowany np. do budowy łodzi. Drewno termiczne wykazuje znakomite właściwości. Jest bardzo trwałe i odporne na działanie wody, bakterii i grzybów. Nie pęcznieje, nie zmienia wymiarów, nie czernieje. Jest także dobrym izolatorem ciepła. Balia z obudową termiczną może być użytkowana nawet 30 lat.

 • ESTETYCZNY I HIGIENICZNY WKŁAD PLASTIKOWY

  W bani zastosowano wewnętrzny wkład z tworzywa sztucznego. Jest on przyjemny dla ciała i ułatwia czyszczenie balii. Dostępny jest w ośmiu kolorach.

 • DODATKOWA IZOLACJA PRZED MROZEM I UTRATĄ CIEPŁA

  Między drewnianą obudową, a plastikowym wkładem zastosowano specjalną powłokę arktyczną. Dzięki niej balia może być użytkowana także w czasie zimy. Powłoka znajduje się na ścianach i spodzie balii, a także w obudowie pieca i butli. Powłoka arktyczna doskonale izoluje ciepło, utrzymuje wysoką temperaturę wody na dłużej, skraca czas nagrzewania i zmniejsza zużycie gazu. Dla optymalnej izolacji konieczna jest również pokrywa.

 • NIEZBĘDNA POKRYWA SKRACA CZAS NAGRZEWANIA

  Do zimowych balii niezbędnym dodatkiem jest pokrywa. Ciepło z gorącej wody ucieka do góry. Jeśli nic go nie zatrzyma woda będzie nagrzewała się bardzo długo. Zawsze podczas nagrzewania stosuj pokrywę izolacyjną. W zestawie znajduje się gruba pokrywa winylowa. Nie tylko efektywnie zatrzymuje ciepło, ale także chroni wodę przez zanieczyszczeniami.

 • PRAKTYCZNA OBUDOWA PIECA I BUTLI

  W zestawie znajduje się izolowana obudowa na piec i butlę gazową, by balia mogła być użytkowania w każdą porę roku. Obudowa chroni wyposażenie przed niską temperaturą. Wykonana jest z termodrewna i pięknie komponuje się z balią. Całość wygląda spójnie i bardzo elegancko.

Liczba miejsc 6
Średnica 180 cm / 166 cm
Wysokość 111 cm
Pojemność wody 1 200 l
Waga 175 kg
Piec Gazowy 24kW
Materiał THERMOWOOD + Polietylen / Akryl
Izolacja Arktyczna 40 mm na ścianach, 50 mm na podstawie
Wyposażenie Pokrywa, Obudowa na piec i butlę
Gwarancja 24 miesiące
 • Aeromasaż – system jacuzzi
 • Oświetlenie LED
 • Schodki z termodrewna
 • Pokrywa
 • Obudowa na piec i butlę
 • Bakteriobójcza lampa UV
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zapytaj o produkt