Záhradná kaďa na plyn.

Plynový bojler je rýchly a pohodlný spôsob, ako zahriať záhradnú kaďu na jeden až dva dni skvelej relaxácie.

Jednoduché používanie vďaka plynovému bojleru

Kaďa na plyn je vhodné riešenie na občasné, víkendové používanie. Stačí kaďu napustiť vodou, zohriať ju a môžete si užívať vytúžený relax. V zariadeniach bez nútenej filtrácie je potrebné vodu vypustiť najneskôr do dvoch dní.

Ohrev kade a udržiavanie teploty v plynom ohrievanej kadi

Vykurovanie kade pomocou plynového bojleru je rýchle. Plynový ohrievač ohrieva vodu rýchlosťou 15°C za hodinu. Celý proces trvá približne 2 hodiny, v závislosti od teploty vody a okolia a potom sa vďaka termostatu teplota automaticky udržiava. Je to veľmi pohodlné riešenie, vďaka ktorému nemusíte strážiť plynový bojler (ako v prípade kade s pieckou na drevo).

balie gazowe
balie gazowe

Spotreba plynu v záhradnej kadi

Na ohrev vody pripojíme k bojleru plynovú fľašu, ktorá vám vydrží v priemere na štyri plnohodnotné dni. Je to pomerne ekonomické a pohodlné riešenie pre občasnú relaxáciu niekoľkokrát za mesiac.

Inštalácia kade s plynovým ohrevom

V prípade kade s plynovým ohrevom bude potrebná plynová 10 kg fľaša a na zapnutie ohrevu napájanie 230V bežnou predlžovačkou alebo káblom v záhradnom štandarde. Podklad pod kaďu, pec a prípadne schodíky musí byť rovný a stabilný.

Záhradná kaďa na plyn

Kaďa
Natural Gaz

Plynový bojler

Kaďa
Simple Gaz

Plynový bojler

Kaďa Simple
Gaz & Arctic

Plynový bojler + Arktická izolácia