Záhradná kaďa na plyn.

Plynový sporák je rýchly a pohodlný spôsob, ako zahriať záhradnú kaďu na jeden alebo dva dni relaxácie.

Balia s plynovým ohrevom na víkend

Kaďa na plyn je vhodné riešenie, ak používame kaďu raz za čas, napríklad 2-3 krát mesačne, počas víkendov. Vlejeme do kade vodu, zahrejeme, okúpeme sa a zvyčajne po kúpaní alebo na ďalší deň vodu vypustíme.

Ohrev kade a udržiavanie teploty v plynom ohrievanej kadi

Vykurovanie kade pomocou plynového bojleru je rýchle. Plynový ohrievač ohrieva vodu rýchlosťou 15°C za hodinu. Celý proces trvá približne 2 hodiny v závislosti od teploty vody a okolia. Počas ohrevu odporúčame kaďu zakryť. Vďaka termostatu sa teplota vody automaticky udržiava. Keď klesne, spustí sa ohrev a vodu dohreje. Je to veľmi pohodlné riešenie, vďaka ktorému nemusíte strážiť plynový bojler ako v prípade spaľovania dreva.

balie gazowe
balie gazowe

Spotreba plynu v záhradnej kadi

Na ohrev vody pripojíme k bojleru plynovú fľašu. V priemere polovica fľaše na celý víkend relaxácie. Je to pomerne ekonomické a pohodlné riešenie pre jedno alebo dvojdňovú relaxáciu niekoľkokrát za mesiac.

Inštalácia kade s plynovým ohrevom

V prípade kade s plynovým ohrevom bude potrebná plynová 10 kg fľaša a na zapnutie ohrevu napájanie 230V bežnou predlžovačkou alebo káblom v záhradnom štandarde. Podklad pod kaďu, pec a prípadne schodíky musí byť rovný a stabilný.

Záhradná kaďa na plyn

Kaďa
Natural Gaz

Plynový bojler

Kaďa
Simple Gaz

Plynový bojler

Kaďa Simple
Gaz & Arctic

Plynový bojler + Arktická izolácia