Balia Luxury Electric & Arctic 1

Luksusowy relaks w drewnianym jacuzzi latem i zimą.

Drewniana, ekskluzywna balia z hydromasażem. Zbudowana z trwałego drewna termicznego, dodatkowo zaizolowana przed arktycznym mrozem. Pokryta luksusową, błyszczącą powłoką i wyposażona w najnowocześniejsze akcesoria. 

 • ELEKTRYCZNE OGRZEWANIE – KOMFORT NA CO DZIEŃ

  Ogrzewanie elektryczną grzałką sprawia, że balia jest w gotowości przez cały czas. Twoja obsługa ogranicza się do ustawienia preferowanej temperatury. Piec elektryczny nagrzewa wodę i podtrzymuje ją gorącą przez wiele tygodni. Dzięki arktycznej izolacji ciepło jest zatrzymane na długo, a praca pieca ograniczona do minimum. Zużycie energii elektrycznej do podtrzymania ogrzewania i filtracji wynosi około 5 kWh dziennie. Zasilanie 230V.

 • DWIE WARSTWY THERMOWOOD – NIEZNISZCZALNA I NATURALNA BALIA

  Balia wykonana jest z fińskiej sosny modyfikowanej termiczne. Podczas wielogodzinnej obróbki cieplnej z drewna usuwana jest wilgoć i żywica. Thermowood jest bardzo trwałym materiałem, dobrze izolującym ciepło i odpornym na pęcznienie, zginanie, bakterie i grzyby. Model LUXURY został wyposażony w aż dwie warstwy drewna termicznego, a pomiędzy nimi znajduje się dodatkowa powłoka izolacyjna.

 • ARKTYCZNA IZOLACJA – ENERGOSZCZĘDNOŚĆ I MROZOODPORNOŚĆ

  W balii została zastosowana arktyczna izolacja przed mrozem do -30°C. Specjalna powłoka znajduje się na podstawie i ścianach balii, a także w podeście. Dzięki efektywnej izolacji balii z każdej strony zużycie energii jest ograniczone do minimum. Rodzi to znaczne oszczędności w ciągu całego rok użytkowania.

 • POKRYWA IZOLACYJNA – UTRZYMUJE CIEPŁO I CHRONI WODĘ

  Do balii dołączona jest gruba pokrywa winylowa. Ma ona ważne zadanie izolacyjne. Ciepło z balii najbardziej ucieka do góry. Pokrywa skutecznie je zatrzymuje. To w dużym stopniu oszczędza koszty ogrzewania. Pokrywa ma też niezastąpione działanie ochronne. Na dworze balia narażona jest na różnego rodzaju zanieczyszczenia ze środowiska. Aby zniwelować ich przedostanie się do wody należy zawsze stosować pokrywę w czasie nieużytkowania balii.

 • BŁYSZCZĄCA POWŁOKA PLASTYFIKACYJNA – HIGIENICZNA I PRZYJEMNA

  Wnętrze balii pokryte jest specjalną powłoką, która dodaje drewnianej balii połysku i luksusowego charakteru. Błyszczący środek jest higieniczny i przyjemny w dotyku dla ciała. Dodatkowo zabezpiecza drewno i ułatwia czyszczenie wnętrza balii.

 • ZABUDOWANE ŁAWKI – MNIEJSZE ZUŻYCIE WODY

  W balii siedziska są w pełni zabudowane i na stałe złączone z balią. Pod ławkami nie ma wody, co zmniejsza pojemność balii. W efekcie do kąpieli potrzeba mniej wody, a zatem pobór energii do ogrzewania będzie mniejszy. Takie rozwiązanie ułatwia również utrzymanie balii w czystości.

 • NIEZBĘDNY FILTR – UTRZYMANIE WODY DO 2 MIESIĘCY

  Filtracja wody to bardzo ważny element odpowiedniej pielęgnacji wody w obiegach zamkniętych jak baseny, jacuzzi i balie. W balii filtr wody połączony jest z piecem i pompą. Skutecznie usuwa drobne zanieczyszczenia byś mógł cieszyć się świeżą wodą przez 8 tygodni. Równie ważna jest dezynfekcja chemiczna.

 • SYSTEM AEROMASAŻU – PRZYJEMNEY MASAŻ POWIETRZNY

  Na dnie balii montowany jest system bąbelkowy – aeromasaż. Wykorzystuje on dysze powietrzne i sprężone powietrze. Przyjemne bąbelki masują ciało podczas kąpieli.

 • SYSTEM HYDROMASAŻU – INTENSYWNY MASAŻ WODNY

  Na jednym siedzisku na oparciu znajduje się nowoczesny moduł masażu strumieniowego. Mocne dysze wodne świetnie masują plecy i rozluźniają mięśnie podczas relaksu.

 • DREWNIANY PODEST I SCHODKI – SHOWEK NA SPRZĘT

  Szerokie wyposażenie balii zostało schowane do praktycznego i eleganckiego podestu. Osprzęt jest łatwo dostępny, bezpieczny i nie psuje efektu wizualnego całej balii. Obok podestu znajdują się komfortowe schodki.

 • RAMA NA NAPOJE – RELAKS Z ULUBIONYMI TRUNKAMI

  Krawędź balii zakończona jest specjalną drewnianą ramą z miejscem na napoje. To wygodny dodatek, by kąpiel była jeszcze bardziej przyjemna.

Liczba miejsc 6
Średnica 150 cm
Wysokość 111 cm
Pojemność wody 1 100 l
Waga 350 kg
Piec Elektryczny 3kW
Materiał THERMOWOOD + Powłoka Platyfikacyjna
Izolacja Arktyczna 40 mm na ścianach, 50 mm na podstawie
Wyposażenie Pokrywa, Filtr wody, Aeromasaż, Hydromasaż, Schodki, Podest, Rama ISO 9001:2015
Gwarancja 24 miesiące
 • Oświetlenie LED – podświetlenie wody kolorowymi światłami
 • Lampa UV – dezynfekcja wody
 • Większe wymiary – średnica 180 cm dla 8 osób, 2 siedziska masujące
 • Połącznie do domowej pompy ciepła – ekonomiczny i ekologiczny sposób na ogrzewanie balii
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zapytaj o produkt