Wanna Rest Wood 4

Natura, spokój, ciepła woda i błogi relaks.

Skandynawska wanna z drewna termicznego z wydajnym piecem na drewno. Idealna do odprężających kąpieli w ogrodzie dla dwojga.

 • DŁUGOLETNIA, ODPORNA I WODOSZCZELNA WANNA Z THERMOWOOD

  Wanna wykonana została z wysokiej jakości drewna termicznego odporne na działanie wody, bakterii, pleśni i grzybów. Jest stabilne wymiarowo i dobrze izolujące ciepło. To najlepsze drewno do budowy drewnianych wanien i balii przeznaczonych do użytku w ogrodzie.

 • WYDAJNY PIEC OPALANY DREWNEM

  Nie masz w ogrodzie dostępu do gorącej wody? Nic nie szkodzi. Wanna wyposażona jest w piec grzewczy. Do wanny można nalać zimnej wody np. za pomocą węża ogrodowego. Następnie należy rozpalić ogień w piecu i regularnie dokładać drewna. Proces nagrzewania może trwać około 2 godzin. Po 2 dniach wannę trzeba opróżnić. Woda bez filtracji, chemii i wymuszonego obiegu zacznie się psuć.

 • GORĄCA WODA NA DŁUGIE GODZINY

  Drewno termiczne ma dobre właściwości izolacyjne, ma to duży wpływ na zatrzymywanie ciepła przez ściany wanny. Dzięki temu nagrzewanie wody trwa znacznie krócej, a wysoka temperatura utrzymuje się na długi czas. Ma to szczególne znaczenie, gdy zostawiamy wodę na noc. Rano woda będzie jeszcze ciepła, wystarczy ją odrobinę podgrzać by zażyć gorącej kąpieli.

 • KAMERALNE KĄPIELE WE DWOJE POD CHMURKĄ CAŁY ROK

  Dzięki zastosowaniu trwałego i odpornego drewna termicznego wanna jest odporna na czynniki środowiskowe – zmienne temperatury, odpady, bakterie i grzyby. Drewno po upływie czasu nie szarzenie i nie pleśnieje. Wanna została zaprojektowana tak by pozwalać na komfortowy relaks we dwoje. Można z niej korzystać cały rok, w miesiącach zimowych należy pamiętać o spuszczeniu wody z pieca na noc. Zaletą wanny jest mniejsze zużycie wody i niższe koszty nagrzewania w stosunku do wieloosobowych balii.

Liczba miejsc 2
Średnica 133 cm / 70 cm
Wysokość 90 cm
Pojemność wody 490 l
Piec Piec opalany drewnem
Materiał THERMOWOOD
Izolacja Arktyczna
Wyposażenie
Gwarancja 24 miesiące
 • Schodki z termodrewna
 • Aeromasaż – system jacuzzi
 • Oświetlenie LED
 • Błyszcząca powłoka plastyfikacyjna
 • Piec elektryczny
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zapytaj o produkt