Vaňa SPA electric 2

Luxusný kúpeľ v záhradných kúpeľoch kedykoľvek počas roka.

Záhradná vaňa z tepelne upraveného dreva s originálnym tvarom, luxusným leskom a komfortným elektrickým kúrením. Odolná voči zimným teplotám a s dlhou životnosťou.

 • NEZNIČITEĽNÉ TEPELNE UPRAVENÉ DREVO S ELASTICKÝM POVLAKOM

  Borovicové drevo používané pri výrobe vaní prechádza dlhým a komplikovaným tepelným spracovaním. Počas neho sa z dreva odstráni vlhkosť, baktérie a živica. Materiál je veľmi odolný a vďaka nemu si bude vaňa plniť svoj účel dlhé roky. V tomto modeli boli použité až dve vrstvy tepelne upraveného dreva. Vnútorná je pokrytá pružným plastifikačným povlakom. Povlak uľahčuje udržiavanie čistoty a je príjemný pri kontakte s pokožkou.

 • POHODLNÝ ELEKTRICKÝ BOJLER

  Kúpeľ sa ohrieva elektrickým bojlerom s termostatom a vodným filtrom. Vďaka tomu môže byť kúpeľ neustále horúci a pripravený na kúpanie až 8 týždňov. Elektrický bojler je veľmi pohodlný a jeho obsluha je obmedzená na nastavenie požadovanej teploty vody. Počiatočný ohrev trvá niekoľko hodín, potom sa voda neustále dohrieva.

 • FITRÁCIA ZARUČUJE ČISTÚ VODU NA DLHÉ TÝŽDNE

  Vodné čerpadlo vynucuje cirkuláciu a filter zachytáva mechanické nečistoty, ktoré prenikli do vody. Je to veľmi dôležitý prvok starostlivosti o vodu. Vďaka filtrácii a baktericídnej chémii stačí vodu vo vani meniť každých 8 týždňov. To je obzvlášť dôležité, keď je vaňa určená na komerčné použitie.

 • VEĽMI DOBRÁ TEPELNÁ IZOLÁCIA VÝRAZNE ŠETRÍ ENERGIU

  Tepelne ošetrené drevo dobre izoluje teplo, v tomto modeli je dodatočne použitá arktická izolácia. Jedná sa o špeciálny povlak namontovaný na dne a základni suda. Vďaka tomu sú tepelné straty obmedzené na minimum. Voda sa ohrieva rýchlejšie, ochladzuje sa pomalšie a bojler spotrebúva malé množstvo energie. Kryt je tiež veľmi dôležitý.

 • IZOLAČNÝ KRYT ÚČINNE UDRŽIAVA TEPLO A CHRÁNI VODU

  Kryt nie je potrebný pre vane a kade určené na časté používanie. Zachováva teplo unikajúce nahor, čo výborne chráni vodu pred vychladnutím. Kryt je tiež ochranou pred nečistotami z prostredia.

 • ZÁHRADNÉ KÚPELE PRE DVOCH

  Tepelné drevo vykazuje vynikajúcu odolnosť voči vonkajším faktorom, ako sú nízke a vysoké teploty, zrážky alebo plesne a baktérie. Drevo je ideálne pre podmienky panujúce v záhrade: Poskytuje vynikajúci oddych pre dvoch ľudí. Vďaka nízkemu objemu výrazne znižuje náklady na prevádzku, na rozdiel od vaní pre viacerých.

Počet miest2
Šírka x dĺžka133 x 70 cm
Výška90 cm
Objem vody490 l
BojlerPiecka na drevo
MateriálTHERMOWOOD
Arktická izolácia
Dodatočné vybavenie
Certifikát kvalityISO 9001:2015
Záruka24 mesiacov
 • Schodíky z termodreva
 • Aeromasáž – systém jacuzzi
 • LED osvetlenie
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dotaz na produkt