Vaňa SPA 1

Oddýchnite si v luxusnom kúpeli z dreva s jedinečným tvarom

Krásna a jedinečná vaňa z tepelne upraveného dreva. Vynikajúca do originálneho kúpeľného salónika, modernej kúpeľne alebo záhradného relaxačného priestoru. 

 • NEZNIČITEĽNÉ TEPELE UPRAVENÉ DREVO S ELASTICKÝM POVLAKOM

  Vaňa bola vyrobená vo Fínsku z tepelne upraveného dreva. Je to veľmi pružný a odolný stavebný materiál. Hodí sa vynikajúco na výrobu kadí a vaní. Z tepelne upraveného dreva je vyrobené vnútro i originálna konštrukcia v tvare kvádra, ktorý vyzerá veľmi elegantne a štýlovo. Interiér vane je pokrytý plastifikačným povlakom, ktorá dáva drevu lesk, je hygienický a príjemný na dotyk.

 • NA VNÚTORNÉ I VONKAJŠIE POUŽITIE

  Vaňa s takýmto originálnym tvarom dokonale zapadne do štýlového kúpeľného salónika i modernej kúpeľne. Vo vani si môžete úspešne pripraviť aromatické bylinné, kvetinové a iné kúpele. Výborne sa hodí aj do záhrady. Vďaka použitiu dreva Thermowood je odolná voči vonkajším faktorom a baktériám.

 • DLHŠIE ZADRŽIAVANIE TEPLA

  Obrovskou výhodou tepelne ošetreného dreva sú jeho izolačné vlastnosti. Kúpeľ z tepelne ošetreného dreva veľmi dlho udržuje primeranú teplotu vody, takže teplý kúpeľ si môžete užívať až niekoľko hodín. Nemusíte sa preto ponáhľať a obávať sa, že voda vychladne. Môžete sa pokojne oddať relaxu a zabudnúť na plynutie času.

Počet miest1
Šírka x dĺžka160 x 88 cm

Výška

 53 cm
Objem vody l
Bojler
MateriálTHERMOOD + plastifikačný náter
Arktická izolácia
Dodatočné vybavenie
Certifikát kvalityISO 9001:2015
Záruka24 mesiacov
 • Aeromasáž – systém Jacuzzi
 • LED osvetlenie
 • Pre 2 osoby
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dotaz na produkt