Mała balia ogrodowa w sam raz do niewielkiego ogrodu

Mała, znaczy bardziej ekonomiczna i ekologiczna. Poznaj zalety małej balii drewnianej dla dwojga i nie rezygnuj z marzeń o relaksie pod gołym niebem.

Całoroczny relaks w małej, drewnianej balii

O dobry nastrój, rozluźnione mięśnie i głowę wolną od stresu należy dbać przez cały rok, nie tylko podczas urlopu. Pomoże Ci w tym Twoja prywatna strefa spa w której pierwsze skrzypce będzie grać mała balia ogrodowa – doskonałe rozwiązanie dla par, które cenią sobie produkty najwyższej jakości. Idealna opcja dla niewielkich ogrodów czy kompaktowych tarasów, gdzie przestrzeń na relaks jest ograniczona.

mala-balia-ogrodowa
mała-balia-ogrodowa

Mała balia ogrodowa dopasowana do Twoich potrzeb

Mała balia dla dwojga wyglądem przypomina drewnianą wannę. Jest przeznaczona dla jednej lub dwóch osób. Może być ogrzewana i wykorzystywana przez cały rok.

  • Balia z piecem opalanym drewnem: nagrzewanie wody trwa 1 – 2 godziny. Wannę można też napełnić gorącą wodą, a dzięki piecu grzewczemu tylko ją podgrzewać.

 

  • Balia z piecem elektrycznym: wyposażona w termostat i filtr wody. Raz nalana woda może być gorąca i gotowa do kąpieli przez nawet 8 tygodni. Początkowe nagrzanie trwa kilka godzin, następnie woda jest stale podgrzewana.

 

  • Balia bez ogrzewania – to świetny pomysł na aranżację łazienki, oryginalnego salonu SPA lub wyposażenie ogrodu i klimatyczne kąpiele latem. Wanna zbudowana jest z termodrewna, dlatego długo utrzymuje odpowiednią temperaturę kąpieli. W wannie również można się schłodzić po seansie w saunie.

Drewniana balia – mała, znaczy bardziej ekonomiczna i ekologiczna

  • Oszczędzasz wodę – do małej drewnianej balii wlewasz tylko 280 litrów. To 3 razy mniej niż do dużego modelu.

 

  • Oszczędzasz czas – przygotowanie kąpieli: napełnianie, nagrzewanie, a także spuszczanie wody trwa zdecydowanie krócej.

 

  • Oszczędzasz prąd / drewno – mniejsza objętość wody to mniejszy pobór energii potrzebnej do uzyskania odpowiedniej temperatury wody.

 

  • Lekka konstrukcja – 175 kg – wannę możesz bezproblemowo umieścić na tarasie lub balkonie.

 

  • Mały rozmiar – 133 cm x 70 cm, wysokość 68 cm – wystarczy dosłownie kawałek wolnej i stabilnej powierzchni, aby móc się cieszyć relaksującymi kąpielami we dwoje.

 

  • Kąpiele bez chemii – jeśli do każdej kąpieli nalewasz świeżej wody, nie musisz zaprzątać sobie głowy chemią uzdatniającą.

 

  • Niższa cena – porównując ceny dużych i małych balii ogrodowych o takich samych parametrach – mała balia zdecydowanie bardziej się opłaca.

Wanna Rest 1

Wanna Rest 2

Wanna Rest Wood 3

Wanna SPA Electric