Wersje językowe

JACUZZI OGRODOWE IDEALNE NA ZEWNĄTRZ

Prezentujemy idealne jacuzzi do całorocznego relaksu w ogrodzie. Gorące kąpiele poprawiają stan zdrowia, odprężają i uspokajają organizm lub pobudzają w zależności od potrzeb.

Jacuzzi ogrodowe wykonywane są w Finlandii przez doświadczonych specjalistów. Drewno sosnowe w procesie produkcji poddawane jest obróbce termicznej. Dzięki temu nabiera odpowiednich właściwości i staje się odporne na warunki atmosferyczne. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie, co wyróżnia skandynawskie jacuzzi wśród polskiej konkurencji.

Skandynawskie jacuzzi zewnętrzne dostosowane są zarówno do użytku prywatnego, jak i komercyjnego. Posiadają obowiązujące normy ISO i aż 48 miesięczną gwarancję. Jacuzzi ogrodowe może być ogrzewane na trzy sposoby: drewnem, elektrycznie lub gazem. Dostępne są także różne wielkości jacuzzi - przeznaczone dla 6 i 8 osób.

Wewnątrz jacuzzi ogrodowego znajdują się naturalne drewniane ławki, w niektórych modelach pokryte TubCoat'em lub estetyczny wkład z tworzywa sztucznego. Modele jacuzzi do ogrodu mają różnorakie wyposażenie: aeromasaże, filtry, oświetlenie LED, pokrywy izolacyjne, schodki i inne.

Szukasz jacuzzi ogrodowego dla dwóch osób? Zobacz Drewniane Wanny >

Jacuzzi Ogrodowe BEST I

Jacuzzi Ogrodowe BEST I
Jacuzzi Ogrodowe BEST I

Komfortowe jacuzzi ogrodowe z wygodnym ogrzewaniem elektrycznym.

Jacuzzi idealnie nadaje się do nowoczesnego ogrodu do całorocznego użytku, nawet w temperaturach znacznie poniżej zera. Dzięki zastosowaniu drewna termicznego jacuzzi ogrodowe jest wytrzymałe i wieloletnie. Dodatkowo drewno dobrze izoluje ciepło, co przyczynia się do energooszczędności urządzenia. Jacuzzi ogrodowe jest w pełni wyposażone. Zestaw zawiera relaksacyjny system aeromasażu, filtr wody, pokrywę i schodki.

Cena: 19 900,00 zł
szt.

Jacuzzi Ogrodowe BEST II

Jacuzzi Ogrodowe BEST II
Jacuzzi Ogrodowe BEST II

Jacuzzi ogrodowe z akrylowym wkładem, wygodne ogrzewanie elektryczne i szerokie wyposażenie.

Wkład akrylowy zastosowany w jacuzzi BEST II jest mocniejszy i bardziej luksusowy. Idealnie pasuje do drewna termicznego. Jacuzzi ogrzewane jest za pomocą energooszczędnego piecyka elektrycznego. Cały zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy: system aeromasażu, filtr wody, pokrywę izolacyjną i schodki.

Cena: 22 170,00 zł
szt.

Balia Ogrodowa NATURAL I

Balia Ogrodowa NATURAL I
Balia Ogrodowa NATURAL I

Drewniana balia kąpielowa z piecem na drewno, z jacuzzi.

Balia ogrodowa Natural wykonana jest przez fińskiego producenta z Thermwood - drewna sosnowego poddanego obróbce termicznej. Dzięki procesom cieplnym drewno staje się bardziej wytrzymałe, a drewniana balia może być użytkowana w ogrodzie przez wiele lat. W tym modelu bali ogrodowej zastosowano tradycyjne ogrzewanie piecem na drewno. Kąpiele w bali uprzyjemnia zamontowany na dnie system aeromasażu tzn. jacuzzi. W zestawie bali kąpielowej znajdują się wygodne schodki i skrzynia, oraz praktyczna krawędź ozdobna, która może posłużyć jako półka do napoi.

Cena: 19 500,00 zł
szt.

Balia Ogrodowa NATURAL II

Balia Ogrodowa NATURAL II
Balia Ogrodowa NATURAL II

Ogrodowa balia kąpielowa fińskiego producenta

Idealne połączenie naturalności, relaksu i dobrej ceny. Balia ogrodowa wykonana przez doświadczonego producenta w całości z drewna termicznego. To drewno poddane obróbce cieplnej, dzięki czemu pozostaje niezmienne przez wiele lat. Balia kąpielowa ogrzewana jest w wygodny i ekonomiczny sposób - za pomocą energooszczędnego piecyka elektrycznego. Aeromasaż (jacuzzi) stanowi dodatkowy atut urządzenia. Choć to nie często spotykane akcesorium w drewnianych baliach, ale za sprawą bąbelków kąpiel jest bardziej przyjemna. 

Cena: 18 140,00 zł
szt.

Balia Ogrodowa NATURAL III

Balia Ogrodowa NATURAL III
Balia Ogrodowa NATURAL III

Drewniana balia ogrodowa z piecem na drewno, z powłoką Tub Coat.

Balia kąpielowa idealna do stylowego ogrodu. Wykonana przez fińskiego producenta z Thermowood - drewna o podwyższonej trwałości. Środek bali został poryty błyszczącym lakierem TubCoatem. Powłoka poprawia wytrzymałość drewna i nadaje bali eleganckiego designu. Ponadto w bali zostały zamontowane zostały drewniane ławki w taki sposób, aby nie znajdowała się pod nimi woda, a co za tym idzie utrzymanie bali kąpielowej jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. W zestawie do bali ogrodowej jest piec na drewno, który szybko nagrzewa wodę do odpowiedniej temperatury. Gorące kąpiele w drewnianych balia to znakomity sposób na odprężenie po ciężkim dniu.

Cena: 22 860,00 zł
szt.

Hot Tub SIMPLE I

Hot Tub SIMPLE I
Hot Tub SIMPLE I

Gorąca beczka - Hot Tub - z wkładem i piecem na drewno.

Prosta, a zarazem stylowa gorąca beczka idealna do relaksacyjnych kąpieli pod gołym niebem. Obudowa zewnętrzna to drewno termiczne o wysokiej trwałości i jakości. Wewnątrz hot tub zamontowany jest wkład z polietylenu w dwóch kolorach do wyboru. Dzięki wkładowi łatwiej utrzymać Hot Tub w czystości. Gorąca woda w beczce utrzymywana jest przez wydajny piec opalany drewnem. Dzięki takiemu rozwiązaniu gorącą beczkę możesz umieścić w dowolne miejsce - nie wymaga instalacji elektrycznych.

Cena: 15 200,00 zł
szt.

Hot Tub SIMPLE II (gaz)

Hot Tub SIMPLE II (gaz)
Hot Tub SIMPLE II (gaz)

Jedyna w Polsce gorąca beczka Hot Tub z atestowanym piecem gazowym.

Gorąca beczka - Hot Tub ogrzewana gazem to wygoda i komfort. Już po 2-3 godzinach po podpięciu butli z gazem woda w beczce jest gorąca i gotowa do kąpieli. W czasie trwania kąpieli  nie trzeba myśleć o pilnowaniu ognia i dokładaniu drewna jak w przypadku ogrzewania drewnem. Temperatura wody w gorącej beczce jest automatyczne regulowana. Piecyki gazowe stosowane w gorących beczkach projektowane są przez fińskiego producenta, poddawane licznym testom by były bezpieczne i komfortowe w obsłudze. 

Cena: 13 280,00 zł
szt.

Hot Tub SIMPLE III (gaz)

Hot Tub SIMPLE III (gaz)
Hot Tub SIMPLE III (gaz)

Gorąca beczka z piecykiem gazowym całoroczna.

Hot Tub z wygodnym i szybkim ogrzewaniem gazowym. Ten model zawiera izolowaną obudowę dla pieca i butli gazowej. Dzięki temu można korzystać z gorącej beczki nawet zimą. W zestawie pokrywa izolacyjna winylowa.  Zewnętrzna beczka wykonana jest z drewna termicznego, wkład wewnętrzny z polietylenu lub z akrylu. 

Cena: 19 200,00 zł
szt.

Jacuzzi Ogrodowe LUXURY I

Jacuzzi Ogrodowe LUXURY I
Jacuzzi Ogrodowe LUXURY I

Luksusowe jacuzzi ogrodowe do całorocznego użytku z hydromasażem.

Jacuzzi wyprodukowane w Finlandii z Thermwood - drewna poddawanego 100 godzinnej obróbce termicznej. Świetnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie jak i w pomieszczeniu. Jacuzzi ogrodowe Luxury I wyposażone jest w system aeromasażu na dnie + 2 zespoły hydromasażu na oparciu. Wnętrze pokryto TubCoat'em dodającym jacuzzi luksusowego połysku. Piecyk elektryczny, hydromasaż i filtr wody zostały ukryty w eleganckiej skrzyni - podeście. Obok zamontowano wygodne schodki, aby ułatwić wejście do jacuzzi. Do zestawu dołączona jest pokrywa izolacyjna, która chroni wodę przez zanieczyszczeniami w ogrodzie. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów jacuzzi może być użytkowane na zewnątrz w temperaturach nawet do -30°C.

Cena: 36 750,00 zł
szt.

Jacuzzi Ogrodowe LUXURY II

Jacuzzi Ogrodowe LUXURY II
Jacuzzi Ogrodowe LUXURY II

Całoroczne jacuzzi ogrodowe z zaawansowanym systemem hydromasażu.

Dzięki nowoczesnej konstrukcji drewniane jacuzzi ogrodowe posiada 4 modułu hydromasażu na oparciu + system areomasażu zamontowany na dnie. Relaks w jacuzzi daje poczucie wyjątkowe odprężenia. Całe jacuzzi został wykonane z Thermwood - najwyższej jakości drewna modyfikowanego termicznego. Wnętrze jacuzzi  zostało pokryte błyszczącym TubCoat'em, który zabezpiecza drewno i dodaje wyrafinowanego stylu. Całość wygląda bardzo ekskluzywnie. Idealnie pasuje do nowoczesnego i naturalnego ogrodu. Może być także z powodzeniem wykorzystywane w celach komercyjnych w temperaturach nawet do -30°C.

Cena: 49 630,00 zł
szt.

Ruska Bania CEDAR I

Ruska Bania CEDAR I
Ruska Bania CEDAR I

Ruska bania z drewna cedrowego, ogrzewana piecem na drewno.

Unikalna ruska bania wykonana z cedru czerwonego kanadyjskiego. Jest to jedno z najdłużej żyjących drzew i najbardziej odpornym na działanie grzybów i szkodników owadzich. Drewno cedrowe jest tak wytrzymałe i odporne, że nie potrzebuje dodatkowej obróbki termicznej. Woda w bani ogrzewana jest za pomocą wewnętrznego pieca opalanego drewnem. W zestawie do ruskiej bani Cedar znajdują się wygodne schodki, praktyczna półka na napoje, oraz pokrywa.

Cena: 28 180,00 zł
szt.

Ruska Bania CEDAR II

Ruska Bania CEDAR II
Ruska Bania CEDAR II

Ruska bania z drewna cedrowego ogrzewana elektrycznie

Luksusowa bania wykonana z bardzo odpornego i wytrzymałego drewna z cedru kanadyjskiego. Woda w ruskiej bani ogrzewa wydajny i energooszczędny piec elektryczny. Bania posiada wszelkie niezbędne akcesoria jak hydromasaż, filtr wody, dezynfekcję UV oraz pokrywę izolacyjną. Idealnie sprawdzi się zarówno w ogrodzie jak i w domu. Ruska bania CEDAR II przeznaczona jest dla 5/6 osób.

Cena: 49 250,00 zł
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl