Drewniane jacuzzi ogrodowe całoroczne

Prywatne jacuzzi w ogrodzie to fantastyczny sposób na relaks i wypoczynek pod gołym niebem. Drewniane jacuzzi ogrodowe całoroczne doskonałe komponują się z otaczającą naturą i świetnie sprawdzają się przez cały rok. 

Jacuzzi ogrodowe całoroczne to luksus, na który możesz sobie pozwolić

Ogród już dawno stał się oazą wypoczynku, relaksu, zabaw i spotkań towarzyskich. Uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu i projektujemy swoje ogrody tak by sprawiały nam jak najwięcej radości. Ogrodowe jacuzzi stają się coraz bardziej popularne. Jacuzzi ogrodowe można podzielić na 3 kategorie:

  • Dmuchane jacuzzi – Zdecydowanie najtańsze i najprostsze w montażu jacuzzi. Niestety nietrwałe, podatne na uszkodzenia, mało estetyczne i nie dostosowane do pracy zimą. 
  • Wanny SPA – jacuzzi luksusowe i całoroczne. Wyposażone w wiele dysz hydromasażu, przez co masaż jest bardzo intensywny, co przekłada się na większy pobór mocy. Plastikowa obudowa nie pasuje do naturalnego otoczenia. 
  • Fińskie balie –  drewniane jacuzzi ogrodowe całoroczne. Może być wyposażone w aeromasaż lub/i hydromasaż, podobnie jak wanny SPA. Drewniana obudowa świetnie komponuje się z otaczającym ogrodem w przeciwieństwie do plastikowego kompozytu. 

Drewniane balie z jacuzzi całoroczne

W ofercie ScandiSpa znajdziesz trzy modele jacuzzi dostosowane do całorocznej pracy na dworze. 

Best Electric & Arctic

Ogrodowe jacuzzi z wkładem wewnętrznym i aeromasażem

Luxury Electric & Arctic 1

Ogrodowe jacuzzi z powłoką plastyfikacją, aero i hydromasażem.

Luxury Electric & Arctic 2

Ogrodowe jacuzzi z powłoką plastyfikacją, aero i hydromasażem.

Ogrodowe jacuzzi całoroczne z trwałego drewna termicznego

Drewniane jacuzzi do ogrodu są oryginalne, naturalne, piękne i trwałe. Obudowa jacuzzi wykonana jest ze specjalnego drewna termicznego Thermwood przez fińskich specjalistów. Drewno pozyskane jest z fińskiej sosny i poddane 100 godzinnej obróbce termicznej z użyciem wysokich temperatur i pary wodnej. W ten sposób z drewna usuwana jest żywica i bakterie. Staje się odporne na działanie wody, wysokich temperatur, mikroorganizmów. Dzięki poddaniu drewna obróbce cieplnej zmniejsza się jego podatność na pęcznienie, zginanie oraz zwiększa wytrzymałość i właściwości izolacyjne. Drewno termowane doskonale nadaje się do warunków panujących w ogrodzie. Żywotność drewnianego jacuzzi z Thermowood sięga nawet 20-30 lat. 

Korzystaj z drewnianego jacuzzi przez cały rok

Letnie kąpiele w jacuzzi są bardzo przyjemne, orzeźwiają i ochładzają podczas upalnych dni. Wieczorami jacuzzi zamienia się w miejsce spotkań towarzyskich i dobrej zabawy. Zimowe kąpiele są jednak najbardziej ekscytujące. Obserwowanie spadających płatków śniegu znad parującej wody to fenomenalne doświadczanie. Dlatego warto wybrać ogrodowe jacuzzi całoroczne.

Zima to nie łatwy czas dla wyposażenia ogrodu, w związku z tym całoroczne jacuzzi musi być dobrze zabezpieczone przed mrozem i opadami śniegu. Fińskie jacuzzi drewniane doskonale sprawdzają się do całorocznego relaksu. Dzięki nowoczesnej technologii jacuzzi dostosowane są do użytku w temperaturach dochodzących do nawet -30°C. Bardzo ważna jest dobra izolacja, która zmniejsza pobór energii oraz niezawodne wyposażenie:

  • Obudowa z drewna termicznego – lepiej zatrzymuje ciepło niż obudowy ze zwykłego drewna czy z plastiku
  • Arktyczna powłoka izolacyjna – specjalna płyta izolacyjna zastosowana na ścianach i podstawie jacuzzi
  • Gruba pokrywa winylowa – skutecznie zatrzymuje ciepło od góry w czasie nieużytkowania jacuzzi
  • Zastosowanie aeromasażu – dysze powietrzne w których nie przepływa woda, odporne na zamarznięcie 
  • Piec elektryczny z termostatem – automatycznie utrzymuje wskazaną temperaturę 

 

Tak przygotowane jacuzzi ogrodowe świetnie sprawdzi się przez cały rok.