Wersje językowe

BECZKA DO SAUNY - BECZKA DO KĄPIELI

Po gorącym seansie w saunie warto zażyć w zimnej kąpieli. Do tego idealnie nada się drewniana beczka, wykonana z najlepszej jakości drewna sosnowego, poddanego procesom termicznym. Dzięki nim drewniana beczka jest wytrzymała, odporna i szczelna przez wiele lat eksploatacji. 

Drewniana beczka do kąpieli idealnie nadaje się jako komponent sauny domowej lub ogrodowej. Mozę być stosowana zarówno w użytku prywatnym - w domu lub w ogrodzie, jak i komercyjnym w saunarium. Beczka produkowana jest zgodnie z normami jakości ISO. W ofercie beczki dla 1,2,6 i 8 osób. Na drewniane beczki udzielamy 2 letnią gwarancję. Dostawa trwa około miesiąca.

Poniższe drewniane beczki do saun nie posiadają ogrzewania, ani dodatkowego wyposażenia. Możesz jednak do beczki dokupić ogrzewanie elektryczne, na drewno lub gazowe, a także inne akcesoria takiej jak: hydromasaż, oświetlenie LED, schodki. Wtedy Twoja drewniana beczka może służyć zarówno do schładzania po saunie jak i do gorących kąpieli.

Drewniana beczka do kąpieli idealnie pasuje do naszych saun ogrodowych>. Wyprodukowana jest bowiem z tego samego materiału - drewna Thermwood. Jeśli zaś szukasz drewnianej beczki od razu z ogrzewaniem, sprawdź koniecznie nasze balie i jacuzzi ogrodowe>. Znajdziesz tam szeroki wybór kąpielowych beczek z ogrzewniem i akcesoriami.

Beczka Drewniana I

Beczka Drewniana I
Beczka Drewniana I

Wysoka drewniana beczka do sauny jednoosobowa

Prosta drewniana beczka przeznaczona dla użytku przez jedną osobę. Niewielka średnica beczki (100 cm) sprawia, że nie zajmie wiele miejsca. Odpowiednia wysokości beczki (150 cm) pozwala, aby komfortowo schłodzić się po saunie. Beczka wykonana jest z drewna termicznego, o wysokiej szczelności i wytrzymałości. Ze względu na wysokość beczki warto dokupić do niej drewniane schodki lub drabinkę, lub jeśli jest możliwość zamontować ją niżej powierzchni. 

Cena: 8 400,00 zł
szt.

Beczka Drewniana II

Beczka Drewniana II
Beczka Drewniana II

Drewniana beczka do sauny i nie tylko dla 6 osób

Szeroka i komfortowa drewniana beczka z sześcioma ławkami wewnątrz. Beczka idealnie nadaje się do saunarium, gdzie ze schładzania po saunie korzystać będzie więcej osób. W drewnianej beczce można wygodnie usiąść i zanurzyć się. Ma ona bowiem 160 cm średnicy i około 110 cm wysokości. Wykonana jest z Thermowood. To drewno po 100 godzinnej obróbce termicznej, dzięki czemu jest bardziej trwałe i nie zmienia wymiarów podczas kontaktu z wodą.

Cena: 9 200,00 zł
szt.

Beczka Drewniana III

Beczka Drewniana III
Beczka Drewniana III

Duża drewniana beczka dla 8 osób

Bardzo szeroka beczka (180 cm) z ośmioma ławeczkami wewnątrz. Zaprojektowana z myślą o dużych saunariach. Zimna kąpiel w beczce to idealny relaks po gorącym seansie w saunie Beczka wykonana jest z bardzo wysokiej jakości drewna Thermwood, dlatego idealnie sprawdzi się zarówno w użytku wewnętrznym i zewnętrznym. Do drewnianej beczki możesz dokupić ogrzewanie i inne akcesoria.

Cena: 10 700,00 zł
szt.

Wanna Drewniana REST I

Wanna Drewniana  REST I
Wanna Drewniana REST I

Drewniana wanna do sauny lub kąpieli dla jednej osoby

Drewniana wanna zaprojektowana w skandynawskim, minimalistycznym stylu. Świetnie sprawdzi się do domu lub stylowego salonu spa do orientalnych kąpieli. Może także służyć jako beczka do chłodzenia po saunie. Wanna wykonana jest z Thermwood, wysokiej jakości drewna o podwyższonej trwałości i stabilności wymiarowej. Wewnątrz wanny znajduje się drewniana ławeczka dla jednej osoby.

Cena: 6 700,00 zł
szt.

Wanna Drewniana REST II

Wanna Drewniana REST II
Wanna Drewniana REST II

Wysoka wanna z drewna termicznego dla dwóch osób

Wanna wykonana jest z drewna termicznego, które zapewnia stabilność wymiarową i sprawia, że woda nie będzie cieknie mimo upływu lat i zmian warunków. Wanna przeznaczona jest dla dwóch osób. Jest wysoka, a wewnątrz wanny znajdują się dwie drewniane ławeczki po bokach. Wanna drewniana nadaje się do użytku zarówno w domu jak i w ogrodzie. Istnieje możliwość wyposażenia wanny w piecyk do ogrzewania wody, aeromasaż lub światła LED.

Cena: 7 600,00 zł
szt.

Wanna z drewna termicznego SPA I

Wanna z drewna termicznego SPA I
Wanna z drewna termicznego SPA I

Stylowa wanna z drewna termicznego jednoosobowa

Jedyna w swoim rodzaju designerska wanna drewniana. Idealnie nada się do orientalnego i luksusowego spa lub stylowej łazienki. Wykonana z drewna termicznego, dodatkowo pokryta błyszczącym Tubcoatem. Przeznaczona jest dla jednej osoby. Istnieje możliwość zamontowania do drewnianej wanny dodatkowych akcesoriów jak aeromasaż, oświetlenie LED lub ogrzewanie. W ofercie dostępna także wanna drewniana Spa II dla dwóch osób z ogrzewaniem elektrycznym.

Cena: 15 400,00 zł
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl