Dostarczyliśmy 24 balie do LK Resort!

W wyniku kilkunastomiesięcznej współpracy firma ScandiSpa dostarczyła do nowoczesnego Resortu na Spiszu aż 24 balie BEST Electric & Arctic. To dla nas bezsprzecznie ogromne i godne uwagi wyróżnienie. Dziękujemy za zaufanie. Cieszmy się, że mogliśmy pomóc tworzyć tak piękny ośrodek.

Obiekty turystyczne wybierają balie od ScandiSpa

Firma ScandiSpa od wielu lat dostarcza właścicielom obiektów turystycznych balie i sauny. Zobacz nasze realizacje w całej Polsce.

Na przełomie lat 2020/2022 jedynym z kluczowych klientów ScandiSpa stał się LK Resort. Firma posiada dwie osady wypoczynkowe w Pieninach w Łapszach Niższych i Falsztynie (linki do obu resortów). Oferuje wynajem nowoczesnych domków z drewnianych balii. LK Resorts zakupiło od ScandiSpa ponad 20 balii ogrodowych BEST Electric & Arctic, z których korzystają goście obiektu przez cały rok. Wraz z rozwojem ośrodka planowane są dalsze dostawy.

Balie ogrodowe dostosowane do użytku komercyjnego

Domki na wyłączność to idealne miejsca na wakacyjne czy weekendowe pobyty. Właściciele domków coraz częściej decydują się na uzupełnienie przydomowego kompleksu relaksu o mini strefę Spa z balią ogrodową. Kiedyś był to luksus zarezerwowany dla wybranych, dzisiaj niemal must have każdego domku. To atrakcja, która zachęca gości do przyjazdu, ponieważ z balii można korzystać przez cały rok, niezależnie od panującego pogody. Po intensywnym dniu wycieczek każdemu należy się gorąca kąpiel z aeromasażem i kieliszkiem wina w pięknych okolicznościach – pod rozgwieżdżonym niebem.

Minimalny nakład pracy przy użytkowaniu balii

Sezon letni i zimowy to czas w którym domki na wyłączność czy pensjonaty pękają w szwach, a właściciele obiektów mają dużo pracy i nie chcą sobie dokładać nowych obowiązków. W ośrodkach komercyjnych świetnie sprawdzi się niezwodna balia Best Electric & Arctic:

  • Gorąca woda 24h na dobę – piec elektryczny i termostat automatycznie utrzymuje pożądaną temperaturę wody, dzięki temu goście mogą o każdej porze dnia korzystać z kąpieli.
  • Wymiana wody co 2 miesiące – dzięki filtracji wody i stosowaniu chemii uzdatniającej – czysta woda utrzymuje się nawet do 8 tygodni.
  • Atrakcja przez cały rok – dzięki arktycznej izolacji ścian i podstawy balii oraz stosowaniu pokrywy straty ciepła ograniczone są do minimum, a wyposażenie zabezpieczone jest przed mrozem do nawet -30°C.
  • Żywotność drewnianej obudowy do 30 lat – dzięki zastosowaniu specjalnego drewna termicznego i odpowiedniej pielęgnacji drewniana obudowa prezentuje się doskonale przez wiele lat.
  • Dostępność części zamiennych – osprzęt balii to części ogólnodostępne. Każdy element, który zużyje się po kilku latach można wymienić.
  • Doradztwo i serwis – chętnie pomagamy naszym klientom i udzielamy wskazówek przy wyborze i użytkowaniu balii. Nasz serwisant jest dostępny do Państwa usług.

Zapraszamy do współpracy

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego skupiamy się na potrzebach i oczekiwaniach. Jeśliplanujesz rozbudować swoją przydomową strefę Spa lub chcesz wzbogacić swoje usługi dla gości skontaktuj się z nami.

Odwiedź nas w Nowym Targu (Szaflarska 172) i zobacz na żywo balie. Możesz też zadzwonić: 518 602 522 lub napisać: office@scandispa.com. Przygotujemy dla Ciebie dostosowaną ofertę.