Spa w ogrodzie – pomysły i inspiracje na ogrodowe spa

Wiosna to czas remontów, nowych pomysłów i zaskakujących aranżacji. Po zimie szczególne zadbaj o swój ogród. Zaprojektuj go tak, aby był Twoją prywatną oazą relaksu przez cały. Podpowiadamy jak zaaranżować unikalne spa ogrodowe, które zaskoczy naturalnością i wyjątkowym klimatem.

Zamiast ogrodowego jacuzzi drewniana balia z aeromasażem

Basen czy jacuzzi to powszechnie znane wyposażenie ogrodu. Teraz czas na nowe, ekologiczne i naturalne aranżacje. Zamiast zwykłego plastikowego jacuzzi, które chłonie mnóstwo energii proponujemy energooszczędne balie. Balie wykonane są w całości z drewna, wyglądają bardzo naturalne i stylowo. Idealnie nadają się do nowoczesnego ogrodu lub na taras. Gorąca kąpiel w takiej bali to czysta przyjemność. Idealny pomysł na wieczorny relaks we dwoje lub na spotkanie z przyjaciółmi. Drewniane balie zaopatrzone są w aeromasaż, który dodatkowo pieści ciało podczas kąpieli.

balia natural1 wood
Sauna TUBE

Sauna ogrodowa do pełni szczęścia

Wiele osób relaks utożsamia z sauną, nie ma co się dziwić. Sense w saunie świetnie wpływają na nasze zdrowie, samopoczucie i skórę. Ale pomyśleliście, jak może być przyjemne mieć saunę w ogrodzie? Pełen relaks! Gorąca drewna sauna dostępna ma wyciągnięcie ręki. A po wieczornym seansie w saunie kładziemy się na leżak i patrzymy w rozgwieżdżone niebo. Odpoczywamy, ochładzamy się, relaksujemy. A jeśli jest wciąż ciepło wchodzimy do drewnianej wanny z zimną wodą. Wszystko w harmonii z naturą i co najważniejsze w naszym prywatnym miejscu na ziemi.

Spa w ogrodzie - dodatki

Aranżując w ogrodzie spa musisz pamiętać o pewnych dodatkach, dzięki którym miejsce będzie w pełni komfortowe. Konieczne będą leżaki lub wygodny zestaw wypoczynkowy. W końcu po gorącym seansie w saunie lub kąpieli miło się położyć. Może to być także oryginalny hamak. Jeśli zdecydujesz się na saunę w ogrodzie warto zaopatrzyć się także w sprzęt chłodzący – drewnianą wannę. Fajnym dodatkiem do spa może być takie palenisko na wieczorne chłody lub grill. Na pewno przyda się podczas wspólnego relaksu z przyjaciółmi.

Wanna REST 2