Jacuzzi drewniane ogrodowe całoroczne

Prywatne jacuzzi w ogrodzie to fantastyczny sposób na relaks i wypoczynek pod gołym niebem. Drewniane jacuzzi ogrodowe doskonałe komponują się z otaczającą naturą i świetnie sprawdzają się przez cały rok. 

Ogrodowe jacuzzi to luksus, na który możesz sobie pozwolić

Ogród już dawno stał się oazą wypoczynku, relaksu, zabaw i spotkań towarzyskich. Uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu i projektujemy swoje ogrody tak by sprawiały nam jak najwięcej radości. Ogrodowe jacuzzi stają się coraz bardziej popularne. Jacuzzi ogrodowe można podzielić na 3 kategorie:

  • Dmuchane jacuzzi – Zdecydowanie najtańsza i najprostsza w montażu opcja, ale też najmniej trwała i mało estetyczna.  
  • Wanny SPA z hydromasażem – luksusowe i dosyć drogie. Zazwyczaj są wyposażone w wiele dysz hydromasażu, przez co pobierają więcej energii. Plastikowa obudowa nie zawsze pasuje do otoczenia.
  • Fińskie drewniane balie z jacuzzi – cena porównywalna jak wanny spa, jednakże drewniane jacuzzi opierają się głównie na aermomasażu, są energooszczędne i świetnie komponują się z otaczającym ogrodem. 

Best Electric & Arctic

Ogrodowe jacuzzi z wkładem wewnętrznym i aeromasażem

Luxury Electric & Arctic 2

Ogrodowe jacuzzi z powłoką plastyfikacją, aero i hydromasażem.

Luxury Electric & Arctic 1

Ogrodowe jacuzzi z powłoką plastyfikacją, aero i hydromasażem.

Ogrodowe jacuzzi tylko z trwałego drewna termicznego

Drewniane jacuzzi do ogrodu są oryginalne, naturalne, piękne i trwałe. Obudowa jacuzzi wykonana jest ze specjalnego drewna termicznego Thermwood przez fińskich specjalistów. Drewno pozyskane jest z fińskiej sosny i poddane 100 godzinnej obróbce termicznej z użyciem wysokich temperatur i pary wodnej. W ten sposób z drewna usuwana jest żywica i bakterie. Staje się odporne na działanie wody, wysokich temperatur, mikroorganizmów. Dzięki poddaniu drewna obróbce cieplnej zmniejsza się jego podatność na pęcznienie, zginanie oraz zwiększa wytrzymałość i właściwości izolacyjne. Drewno termowane doskonale nadaje się do warunków panujących w ogrodzie. Żywotność drewnianego jacuzzi z Thermowood sięga nawet 20-30 lat. 

Korzystaj z drewnianego jacuzzi przez cały rok

Korzystanie z ogrodowego jacuzzi latem jest bardzo przyjemne, ale zimą to dopiero fanatyczne doświadczenie. Dlatego warto wybrać ogrodowe jacuzzi całoroczne. Zima to nie łatwy czas dla ogrodowego wyposażenia, dlatego całoroczne jacuzzi musi być dobrze zabezpieczone przed mrozem i opadami śniegu. Fińskie jacuzzi drewniane polecane są do całorocznego relaksu. Dzięki nowoczesnej technologii dostosowane są do użytku w temperaturach dochodzących do nawet -30°C. Ważna jest dobra izolacja, która oszczędza energię oraz niezawodne wyposażenie:

  • Obudowa z drewna termicznego – lepiej zatrzymuje ciepło niż obudowy ze zwykłego drewna czy z plastiku
  • Arktyczna powłoka izolacyjna – specjalna płyta izolacyjna zastosowana na ścinach i podstawie jacuzzi
  • Gruba pokrywa winylowa – skutecznie zatrzymuje ciepło od góry w czasie nieużytkowania jacuzzi
  • Zastosowanie aeromasażu – dysze powietrzne w których nie przepływa woda, odporne na zamarznięcie 
  • Piec elektryczny z termostatem – automatycznie utrzymuje wskazaną temperaturę 

 

Tak przygotowane jacuzzi ogrodowe świetnie sprawdzi się przez cały rok. Szczególnie zimą, gdy prószy śnieg i panuje mróz gorąca kąpiel w jacuzzi jest fenomenalną atrakcją.