Balia ogrodowa cena

Ile kosztuje balia ogrodowa? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ceny zaczynają się od 8 do nawet 50 tys. złotych. Na cenę balii ogrodowej ma wpływ wiele czynników: użyte materiały, wielkość beczki, rodzaj ogrzewania oraz wyposażenie. W poniższym artykule omawiamy ceny najwyższej jakości fińskich balii ogrodowych wykonanych z drewna termicznego zgodnie z Międzynarodowym Certyfikatem Jakości ISO 9001:2015.

Mała balia ogrodowa dla dwojga w cenie ok 8 tys. zł

Jeśli dysponujesz budżetem nie przekraczającym 8 tysięcy złotych możesz pozwolić sobie wysokiej jakości małą balię ogrodową w formie drewnianej wanny dla dwojga – REST 2. Jej cena oscyluje w granicach 8 tysięcy złotych z transportem. Wanna w zestawie nie posiada ogrzewania, ale drewno termiczne z jakiego jest wykonana znakomicie trzyma ciepło. Dzięki temu możesz napełnić wannę gorącą i przez kilka godzin cieszyć się ciepłą kąpielą w ogrodzie. Wanna jest mniejsza, więc napełnia się znacznie szybciej niż standardowe balie. Wystarczy zaledwie kwadrans. Podobny czas potrzebny jest do spuszczenia wody. Wymieniając wodę po każdej kąpieli, nie musisz stosować środków do dezynfekcji wody.

Balia z ogrzewaniem na gaz - cena ok. 15 tys. zł

Kwota 15 tysięcy tworzy większe pole do wyboru wymarzonej balii ogrodowej. Jeśli spodobała Ci się kameralna balia dla dwojga, możesz wybrać drewnianą wannę z piecem opalanym drewnem REST 3. Jej cena to około 14 tysięcy z transportem.

W podobnej cenie możesz również zamówić sześcioosobową balię na gaz: NATURAL GAZ lub SIMPLE GAZ dodatkowo wyposażoną we wkład wewnętrzny z polietylenu. Ogrzewanie gazowe jest proste, szybkie i praktycznie bezobsługowe. Piecyk podłączany jest do butli gazowej i nagrzewa wodę sam, bez Twojego nadzoru w ciągu około 3 godzin.

Balia z piecem na drewno - cena ok. 18 tys. zł

Tutaj prym wiodą balie z wydajnym piecem opalanym drewnem i kominem. Do wyboru balie w całości wykonane z drewna NATURAL lub z wkładem wewnętrznym z tworzywa sztucznego SIMPLEI. Piec na drewno najszybciej nagrzewa wodę. W ciągu zalewie 2 godzin balia będzie gotowa do kąpieli. Jego minusem jest konieczność pilnowania ognia, ale z drugiej strony ma to swój sielski klimat. Ceny przedstawionych balii ogrodowych wahają się w okolicach 18 tysięcy złotych z transportem.

Balia ogrodowa z szerokim wyposażeniem w cenie ok. 24 tys. zł

W cenie do 24 tysięcy możemy rozglądać się za balią o szerokim i nowoczesnym wyposażeniu. Najbardziej popularne modele BEST ogrzewane są elektrycznie, w zestawie znajdują wszystkie potrzebne akcesoria jak się podest, schodki, pokrywa izolacyjna ale nowoczesne bajery jak filtr wody i aeromasaż, czyli masaż sprężonym powietrzem. Działa jak jacuzzi. Podobne wyposażenie możemy znaleźć w baliach w całości wykonanych z drewna NATURAL z piecem na drewno i NATURAL ogrzewaną na prąd.

Luksusowa balia w cenie powyżej 30 tys. zł

Ostatnim progiem cenowym są bardzo nowoczesne i oryginalne balie ogrodowe LUXURY 1 i LUXURY 2, których ceny mogą sięgać nawet 50 tysięcy złotych. W ich wyposażeniu znajdziemy wszystkie potrzebne akcesoria filtry wody, pokrywy, aeromasaże oraz bardzo nowoczesne moduły hydromasażu na oparciu. Mocne bicze wodne świetnie masują plecy podczas kąpieli. W modelach LUXURY mamy także do czynienia z TubCoatem. To specjalny lakier który nadaje balii luksusowego połysku, zabezpiecza drewno i jest przyjemny w kontakcie ze skórą. Balie posiadają arktyczną izolację przez mrozem.