Wersje językowe

DREWNIANA BALIA OGRODOWA FIŃSKI PRODUCENT

Oferujemy balie ogrodowe fińskiego producenta z międzynarodowym certyfikatem jakości ISO. W procesie produkcji bali kąpielowych wykorzystywane jest drewno poddane 100 godzinnej obróbce termicznej. Dzięki temu balia pozostaje trwa, szczelna i odporna nie zależnie od warunków panujących w ogrodzie. W drewnianych baliach zastosowane są wydajne i energooszczędne podzespoły, dopracowane przez specjalistów. Dlatego balie kąpielowe fińskiego producenta to najlepszy i bardziej ekonomiczny wybór.

W naszej ofercie znajdą Państwo całoroczne balie ogrodowe z ogrzewaniem elektrycznym, balie z piecem na drewno, a także nowość balie gazowe. Podpowiadamy jak wybrać optymalny sposób nagrzewania wody w bali kąpielowej. Posiadamy w ofercie różne modele drewnianych bali dla 6 osób (średnica 150/160 cm) i 8 osób (180 cm). Balie ogrodowe mogą posiadać różnorodne wyposażenie: aeromasaż (jacuzzi), filtry wody, pokrywy izolacyjne, wygodne schodki, oświetlenie LED itp.

Drewniane balie dzielą się na dwa rodzaje - te całkowicie wykonane z drewna termicznego, które wewnątrz posiadają drewniane ławeczki oraz balie ogrodowe z wkładem polietylenowym lub z akrylowym. Wkład w bali z tworzywa sztucznego jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości i przyjemniejszy dla ciała. 

Jeśli szukasz bali kąpielowej bez wyposażenia i ogrzewania sprawdź nasze drewniane beczki do sauny dla 1-8 osób>. Jeśli zaś chcesz stworzyć w ogrodzie swoją prywatną oazę relaksu koniecznie zobacz też sauny ogrodowe>. Idealnie komponują się do drewnianych bali. Wykonane zostały przez tego samego producenta i z tych samych materiałów.

Balia Ogrodowa NATURAL

Balia Ogrodowa NATURAL
Balia Ogrodowa NATURAL

Balia ogrodowa z piecem opalanym drewnem

Prosta i tradycyjna balia kąpielowa do ogrodowego SPA. Balia wykonana z drewna uzyskanego z twardej sosny fińskiej i poddanego stu godzinnym procesom termicznym. Podczas obróbki cieplej z drewna znika żywica, a materiał staje się trwały, odporny i dobrze izolujący ciepło. Dzięki zastosowaniu termososny balia będzie stabilna wymiarowo, szczelna i nie zmieni swojego wyglądu nawet przez nawet kilkadziesiąt lat. Balia ogrodowa NATURAL wyposażona jest w palenisko i pokrywę. Wydajny piec opalany drewnem nagrzeje wodę już w około 2 godziny. Ulokowany jest na zewnątrz balii i poniżej jej poziomu dla najlepszej cyrkulacji wody. Pokrywa izolacyjna wykonana z grubej wikliny chroni wodę przed chłodzeniem i przed zanieczyszczeniami ze środowiska. 

Cena: 16 800,00 zł
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl