Wersje językowe

DREWNIANA BALIA OGRODOWA FIŃSKI PRODUCENT

Oferujemy balie ogrodowe fińskiego producenta z międzynarodowym certyfikatem jakości ISO. W procesie produkcji bali kąpielowych wykorzystywane jest drewno poddane 100 godzinnej obróbce termicznej. Dzięki temu balia pozostaje trwa, szczelna i odporna nie zależnie od warunków panujących w ogrodzie. W drewnianych baliach zastosowane są wydajne i energooszczędne podzespoły, dopracowane przez specjalistów. Dlatego balie kąpielowe fińskiego producenta to najlepszy i bardziej ekonomiczny wybór.

W naszej ofercie znajdą Państwo całoroczne balie ogrodowe z ogrzewaniem elektrycznym, balie z piecem na drewno, a także nowość balie gazowe. Podpowiadamy jak wybrać optymalny sposób nagrzewania wody w bali kąpielowej. Posiadamy w ofercie różne modele drewnianych bali dla 6 osób (średnica 150/160 cm) i 8 osób (180 cm). Balie ogrodowe mogą posiadać różnorodne wyposażenie: aeromasaż (jacuzzi), filtry wody, pokrywy izolacyjne, wygodne schodki, oświetlenie LED itp.

Drewniane balie dzielą się na dwa rodzaje - te całkowicie wykonane z drewna termicznego, które wewnątrz posiadają drewniane ławeczki oraz balie ogrodowe z wkładem polietylenowym lub z akrylowym. Wkład w bali z tworzywa sztucznego jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości i przyjemniejszy dla ciała. 

Jeśli szukasz bali kąpielowej bez wyposażenia i ogrzewania sprawdź nasze drewniane beczki do sauny dla 1-8 osób>. Jeśli zaś chcesz stworzyć w ogrodzie swoją prywatną oazę relaksu koniecznie zobacz też sauny ogrodowe>. Idealnie komponują się do drewnianych bali. Wykonane zostały przez tego samego producenta i z tych samych materiałów.

Balia Ogrodowa NATURAL

Balia Ogrodowa NATURAL
Balia Ogrodowa NATURAL

Balia ogrodowa z piecem opalanym drewnem

Prosta i tradycyjna balia kąpielowa do ogrodowego SPA. Balia wykonana z drewna uzyskanego z twardej sosny fińskiej i poddanego stu godzinnym procesom termicznym. Podczas obróbki cieplej z drewna znika żywica, a materiał staje się trwały, odporny i dobrze izolujący ciepło. Dzięki zastosowaniu termososny balia będzie stabilna wymiarowo, szczelna i nie zmieni swojego wyglądu nawet przez nawet kilkadziesiąt lat. Balia ogrodowa NATURAL wyposażona jest w palenisko i pokrywę. Wydajny piec opalany drewnem nagrzeje wodę już w około 2 godziny. Ulokowany jest na zewnątrz balii i poniżej jej poziomu dla najlepszej cyrkulacji wody. Pokrywa izolacyjna wykonana z grubej wikliny chroni wodę przed chłodzeniem i przed zanieczyszczeniami ze środowiska. 

Cena: 16 800,00 zł
szt.

Balia Ogrodowa NATURAL I

Balia Ogrodowa NATURAL I
Balia Ogrodowa NATURAL I

Drewniana balia kąpielowa z piecem na drewno, z jacuzzi.

Balia ogrodowa Natural wykonana jest przez fińskiego producenta z Thermwood - drewna sosnowego poddanego obróbce termicznej. Dzięki procesom cieplnym drewno staje się bardziej wytrzymałe, a drewniana balia może być użytkowana w ogrodzie przez wiele lat. W tym modelu bali ogrodowej zastosowano tradycyjne ogrzewanie piecem na drewno. Kąpiele w bali uprzyjemnia zamontowany na dnie system aeromasażu tzn. jacuzzi. W zestawie bali kąpielowej znajdują się wygodne schodki i skrzynia, oraz praktyczna krawędź ozdobna, która może posłużyć jako półka do napoi.

Cena: 23 500,00 zł
szt.

Balia Ogrodowa NATURAL III

Balia Ogrodowa NATURAL III
Balia Ogrodowa NATURAL III

Drewniana balia ogrodowa z piecem na drewno, z powłoką Tub Coat.

Balia kąpielowa idealna do stylowego ogrodu. Wykonana przez fińskiego producenta z Thermowood - drewna o podwyższonej trwałości. Środek bali został poryty błyszczącym lakierem TubCoatem. Powłoka poprawia wytrzymałość drewna i nadaje bali eleganckiego designu. Ponadto w bali zostały zamontowane zostały drewniane ławki w taki sposób, aby nie znajdowała się pod nimi woda, a co za tym idzie utrzymanie bali kąpielowej jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. W zestawie do bali ogrodowej jest piec na drewno, który szybko nagrzewa wodę do odpowiedniej temperatury. Gorące kąpiele w drewnianych balia to znakomity sposób na odprężenie po ciężkim dniu.

Cena: 26 100,00 zł
szt.
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl